Menu strony

Co zawiera kosmetyczka kobiety?

Nad koniecznością posiadania wielu kosmetyków się nie dyskutuje – to oczywiste, że życie bez nich jest niemożliwe. Kobiety najczęściej kupują swoje sprawdzone smarowidła, z którymi z reguły się nie rozstają. Które preparaty pielęgnacyjne są nam konieczne do życia?
Poszukiwania ideału

To oczywiste, że na osobistej cerze możemy sprawdzać jedynie dobre kosmetyki. Z reguły zanim wybierzemy się do drogerii, najpierw poznajemy zdanie o produkcie na forach w internecie. Clarins przeciwzmarszczkowy lub dobry lipidowy ostatnimi czasy wybieramy w aptece. Jeśli już odnajdziemy ten najlepszy, zwykle na długi czas zostaje w kosmetyczce. Kobiety, które nie mają problemów z cerą, nie muszą podchodzić do kupna kremu dużo spokojniej. Jednak panie, mające problemy z cerą naczynkową lub po prostu alergią powinna przemyśleć każdy zakup.

Kolorowe kosmetyki Tutaj sprawa wygląda tak samo. Kosmetyki do makijażu nie należą do najtańszych i w dodatku trudno znaleźć najlepsze. Puder oraz podkład muszą być dobrane do rodzaju cery, a ich ceny czasami powalają. Trudno wykazywać się oszczędnością przy tego typu kosmetykach, chociaż sporo pań znajduje rewelacyjne kosmetyki wśród niedrogich producentów. Cienie do powiek i tusze do rzęs za kilka złotych potrafią przebić trwałością drogie i markowe produkty. To najczęściej niekwestionowane skarby w kosmetyczce.

Lśniące włosy Zapanowała moda na zdrowe szampony i odżywki do włosów, pozbawione sztucznych konserwantów, regenerujące. Eksperci bardzo często rekomendują preparaty, używane w salonach. Kerastasei seria L’Oreal dla profesjonalistów wskakują też do zwykłych kosmetyczek. szampony jednak od czasu do czasu dobrze wymienić, dla dobra włosów. Oprócz drogich kosmetyków w zestawie nie powinno brakować dobrych ziołowych szamponów. Pokrzywowy albo tataro-chmielowy pomoże odpocząć zmęczonym włosom.

Zapach kobiety Podobno kobieta musi być oddana zapachom, szczególnie, gdy już ma perfekcyjny. Niektóre panie dopasowują perfumy do pory roku albo zwyczajnie do humoru. Czasami lepiej postawić na ostre Opium, a na upalny optymistyczny wieczór idealnie pasują perfumy bvlgari.


Polecamy też

Dlaczego i w jaki sposób dbamy o wizerunek

Cienie do powiek
Chyba każda kobieta znalazła swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Podobno ideałem jest niepodważalnie być łączoną z tą samą perfumą i faktycznie wiele z nas przywiązuje się do wybranych flakoników. Chanel No 5 to dopełnienie kobiecości i dla znacznej grupy ponadczasowy zapach. Panowie muszą o tym nie zapominać.
Twórca artykułu: A.Z.
2012-12-22 18:48:09