Menu strony

Miejskie modelki

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły powstawać blogi szafiarskie. To na nich każdy może podejrzeć modę awangardową, nie mieszczącą się w regułach, ale także grzeczne stylizacje rodem z normalnych sklepów. Dzisiaj wiele blogerek to już profesjonalistki.


Karta kredytowa na zakupy
Kilka lat temu blog odzieżowy był tylko sposobem na nawiązanie znajomość i podzielenia się pasją do mody. Blogerki chwaliły się, co złowiły na wyprzedażach albo w najlepszych secondhandach.

Widzisz tu bardzo atrakcyjne informacje, ale kliknij bez obaw ten link, gdyż to bez dwóch zdań treść (https://koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-xxl/) - ona również Cię zainteresuje!

Zdarzało się, że sukienki popularnej marki zdobywały faktycznie za 2 zł. Robiły spotkania, wymieniały się ubraniami, a od czasu do czasu znane firmy odzieżowa dawała jakiś prezent. Zjawisko stało się popularne tak mocno, że zaktywizowało się wiele blogów, a najlepsze zamieniły się w profesjonalne strony internetowe pozwalające na korzyści.

Polecamy też

Blogowy styl, czyli polska moda

Kilka lat temu w Polsce zaczęły pojawiać blogi modowe. To na nich każdy może podglądać modę nietypową, która nie mieści się w regułach, ale także grzeczne stylizacje rodem z normalnych sklepów. Obecnie sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.


Coraz więcej drogich ubrań

W związku ze zmianami znane blogerki nie tak często noszą kurtki złowione na obniżkach, teraz interesujący są już znani projektanci. Wiele dziewczyn szerzy ubrania polskich marek i projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek - szkolenia dress code. Blogerki zdobywają więc drogie ubrania, zapominając, jak dużą wartość miało kilka tal temu 5 zł podczas wyprzedaży w szmateksie. Zwykle oblegane i naturalnie wypatrywane są prace projektantów dla popularnych sieciówek z ubraniami.

Kobieta na zakupach
Sukienki czy buty znanych marek nie są masowe, a w modzie przede wszystkim chodzi o to, aby odróżnić się od reszty. To zdecydowanie miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mogą nosić ekskluzywne ubrania.

Zawód: blogerka modowa

Dziewczyny, które osiągnęły sukces w świecie internetowej mody, dzięki swoim pomysłom i profesjonalnym sesjom zdjęciowym, podróżują po świecie jako ambasadorki znanych marek. Jeżdżą też na najciekawsze imprezy wśród gwiazd, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z szafiarek demonstrujących spontaniczne zestawy ubrań staną się poważanymi stylistkami, modelkami - personal shopper poznań, a nawet projektantkami. Gdy któraś z nich nosi sweter LadyM, można podejrzewać, że tysiące fanek wybierze się do sklepu po taki sam.
2020-10-29 07:21:10