Menu strony

Co bezwzględnie powinno znaleźć się w kobiecej torebce

Złośliwi twierdzą, że można w niej znaleźć wszystko, poczynając od śrubokrętu aż po pistolet. Jednak każda pani wie, iż nic nie znalazło się w niej z przypadku. W ten sposób wyekwipowane są damskie torebki oraz plecaki damskie. W tym artykule podpowiemy paniom, co jeszcze nieodzownie winny mieć zawsze ze sobą.


czytaj
Oprócz oczywistości w rodzaju: portmonetka, dowód osobisty, telefon, w damskiej torebce zabraknąć nie powinno; szminki - rzecz jasna w najmodniejszym odcieniu. To właśnie pomadki i błyszczyki powodują, że każda kobieta może wyróżnić się spośród pozostałych. Pomalowane usta pomogą również zwiększyć pewność siebie, mało tego większość produkowanych obecnie szminek nawilży, grzebień bądź szczotka do włosów - aby w każdych warunkach być w stanie przyczesać niesforne kosmyki i wyglądać schludnie, pieniążki - jakie się mogą przydać na nieprzewidziane wydatki (na przykład na taryfę bądź inne nieprzewidziane wydatki

Gotówka, a nie karta debetowa, sprawdzi się w tym przypadku dobrze, podpaski bądź tampony - nawet jeśli o naszym cyklu menstruacyjnym wszystko wiemy, i zdaje nam się że Matka Natura nie jest w stanie nas niczym zaskoczyć, warto myśleć o schowaniu do torebeczki podpaski lub tamponu.

Czy posiadasz pytania odnośnie do opisywanej tematyki? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj informacje (https://uniquecos.pl/sklep/kosmetyki/) na to zapytanie - z pewnością będą one niezwykle interesujące.

Nie zajmą wiele miejsca, lekarstwa przeciwbólowe - bólu najczęściej przewidzieć nie możemy. Ale możemy się na niego przygotować. Dobrze jest posiadać przy sobie cokolwiek, co wspomoże nas podczas ataku migreny, chusteczki dla niemowląt - dobrze jest mieć ich małą paczuszkę przy sobie. Mogą przydać się np. do zmycia makijażu, a nawet mogą zastąpić papier toaletowy czy wyczyścić nasze buty.


Pokrowiec
To taka niewielka rzecz do misji nadzwyczajnych, rajstopy - w przypadku niespodziewanego "oczka" w drodze na rozmowę w sprawie pracy nie popadniemy w histerię, parasol - czasami przydać się może nawet mimo optymistycznych prognoz pogodynki w TV, okulary przeciwsłoneczne - aby ochronić nasze oczy przed szkodliwymi promieniami słońca. Na rynku dostępne są eleganckie pokrowce damskie, które ochronią nasze okulary przed stłuczeniem, kontakt w razie wypadku - najodpowiedniej na osobnej karteczce, ukryty w portfelu (sprawdź). Poza danymi osoby, jaką trzeba zawiadomić jeżeli nam coś się przydarzy, warto odnotować również swą grupę krwi. W sytuacjach kryzysowych na wagę złota może być każda minuta.
2022-05-22 07:06:04