Menu strony

Co w modzie piszczy?

Czas wiosenny nadchodzi pełną parą. Poranki są jeszcze chłodnawe, ale w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Weryfikację tego co ubrać, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet mężczyźni winni poczynić właśnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z zimowymi kurtkami, swetrami zakupionymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. I świetnie!

moda damska
Wreszcie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież zbudowaną na siłowni czy basenie. Oczywiście z modą w początkowym odruchu kojarzymy panie ale nie jest to obecnie regułą. Panowie także lubią fatałaszki.

Chyba najbardziej trendy są obecnie koszulki longsleeve, a więc mówiąc w taki sposób aby zwyczajny człowiek zrozumiał i nie miał potrzeby spozierać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, przylegająca do skóry w taki sposób, aby ukazać atrakcyjny wygląd wysportowanego pana, z rękawami półdługimi. Zatem koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulą z krótkim rękawkiem. Oczywiście nie ma przeszkód aby za jednym zamachem była koszulką z aplikacjami. Modne tego sezonu barwy to niebieski, turkus oraz oczywiście tradycyjnie biały. Dżentelmeni trochę mniej wysportowani winni zastanowić się nad zakupem obcisłe bluzki z długimi rękawami, ale mniej przylegającej.

Jeżeli uzupełniamy garderobę dziecka albo nastolatka możemy wybierać spośród mnóstwa deseni nie tylko jeżeli chodzi o odcienie barw. Dosyć prężną gałęzią tego działu mody są koszulki z aplikacjami. Naturalnie (nadruki na tkaninach) dostosowywane są do wieku latorośli.

Polecamy też

Najnowsze trendy w obecnej modzie dla kobiet i mężczyzn

Suknia balowa
Jeżeli spojrzymy dookoła to bez najmniejszego trudu dostrzeżemy, że coraz większy odsetek społeczeństwa przykłada sporą ilość uwagi oraz wysiłku do tego, jak wyglądają każdego dnia. Ubiór stał się czymś szalenie istotnym we współczesnym społeczeństwie, co trudno jest ocenić w sposób jednoznaczny.


Jeśli już odzialiśmy tatę oraz dzieci, czas zainteresować sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawimy na razie w spokoju. Podobnie jak w przypadku reszty rodziny, zajmiemy się samymi górnymi częściami ubrania. Asortyment jest olbrzymi! Ostatnim krzykiem mody są tzw. koszulki nietoperze. Proszę ekologów o zachowanie spokoju, żadne z tych przemiłych zwierząt nie ucierpiało :) Bluzeczka wyglądem przypomina nietoperza w locie - właśnie stąd ta nietypowa nazwa.
2022-06-06 09:03:03