Menu strony

Zara – hiszpańska firma flagowa

Gdy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega otwierał swój pierwszy sklep w La Coruni chyba nie wyobrażał sobie, że trzydzieści lat potem zostanie najbogatszym mieszkańcem półwyspu iberyjskiego i wywalczy piąte miejsce w zestawieniu globalnych bogaczy w 2012 roku. A może był nastawiony tak pozytywnie, że jego plany się ziściły? Trudno orzec.
buty

Co jest natomiast pewne to to, że współcześnie każda kolekcja Zara jest relacjonowana w świecie trendów z ogromnym zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić, każdy kto jest na bieżąco z pozycjami hiszpańskiego potentata – na stronie internetowej, w miesięczniku trendowym albo w TV – na pewno dostrzeże, że designy są wykonane idealnie, a materiały użyte do wytwarzania są najlepszej jakości. Właśnie w tych 2 czynnikach można znaleźć źródła wielkiego sukcesu ubraniowego przedsiębiorcy.

Wielką rolę odgrywa także dobry marketing. Od niedawna czołową twarzą tej hiszpańskiej marki jest wspaniały piłkarz i słynny gwiazdor – David Beckham. Celem marketingu w tym wypadku stała się nowa bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie gwiazd do promowania firmy to sprytne posunięcie marketingowe, które gwarantuje mnóstwo dobrego marce. Lecz tak czy inaczej, Zara nie wymaga dużych kosztów na promocję, gdyż marka ta jest znakomicie rozpoznawana na całym świecie. Szyldy ze słowem Zara znajdziesz w 50 państwach świata.
buty damskie

Wiosna to okres bardzo kapryśnej atmosfery – wszakże mówi się, że w marcu jak w garncu. Miesiące bywają miłe, ale zdarza się, że przychodzą deszcze. Na takie dżdżyste dni najlepsze będą zgrabne kozaki Zara, oferowane w nowej kolekcji tej renomowanej marki. O ile nie masz ochoty opuszczać pokoju, by obejrzeć towary w sklepie, możesz zakolegować się z mocno interaktywną stroną internetową Zary, na której znajdziesz fajne narzędzia multimedialne, które uproszczą wybór kreacji. Piszemy tu o wirtualnej przymierzalni, w której kreacje zakłada się na postacie modeli.
Treści źródłowe: domodi
2018-09-03 07:11:02