Menu strony

Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację zdarzeń i zadowolenie odbiorców?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może chcesz czegoś wyjątkowego na specjalne okazje? Przekonaj się co w tym temacie ma do zaoferowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.


To tworzony, szczeciński wysokościowiec mieszczący się w dzielnicy Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Tworzenie budowli Hanza Tower Szczecin zaczęła się we wrześniu 2011 roku, a dobiegnie swojego końca w czerwcu 2017 roku. Sporo dodatkowych informacji znajdziesz pod tym linkiem . Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić ponad 54 tys.

Nasz artykuł jest dla Ciebie intrygujący? Masz chęć na następne wątki? Zatem nie zwlekaj i kliknij po szczegóły (https://uroczysko7stawow.pl/hotel/eko) w poniższy link.

m2, z czego natomiast dużą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z około 400 lokalami, a nieco mniej, lokale handlowe i usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego fantastycznego obiektu wykonała pracownia Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest znana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także przebudowywane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Polecamy też

Medycyna estetyczna pomaga nam teraz dbać o urodę, formę, jak również dobre samopoczucie, a to naprawdę ważne

chirurgia
Każdy człowiek musi dobrze czuć się w swojej skórze, ale czasem nie jest to takie proste. Niejednokrotnie borykamy się z niedoskonałościami urody, które sprawiają, że można stracić pewność siebie.


Hanza Tower Szczecin


Obiekty konferencyjne Szczecin to pokaźna gama doboru- . Nie brak tam jest nowoczesnych obiektów konferencyjnych, położonych w dobrze rozwijającym się kompleksie biurowców. Te najlepsze obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Powierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaaranżowana wielofunkcyjnie, np. z zastosowaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, dających możliwość dowolnego połączenia położonych blisko ze sobą sal. W czasie organizacji większych eventów można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej renomy hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające wieloletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek rozmaitych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w przeróżnych budowlach hotelowych i konferencyjnych.


Jako organizatorzy firmy bardzo dobrze znają potrzeby i oczekiwania klientów wobec budynku, jak również specjalne wymogi w stosunku do samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to całość sal szkoleniowo-konferencyjnych, tak komfortowo urządzonych, jak i wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny!
2021-01-09 18:43:03