Menu strony

Sprawdzone rozwiązania na zdobycie i zatrzymanie klienta

Dzisiejszy handel można przyrównać do targu z baśni tysiąca i jednej nocy, mieni się on barwami, dźwiękiem, i jest szczelnie wypełniony namawiającymi nas handlarzami. Czasem aż trudno się zorientować w tym natłoku towarów. I konsument jest nieco zagubiony, nie zawsze wie co ma zrobić.
Business work
Może to zdziwić, jednak przed podobnym problemem staje również handlarz. Jego misją jest sprzedaż, ale w warunkach znacznej konkurencji wcale nie jest to takie proste. Oczywiście nie jest to sytuacja beznadziejna. Zawsze możemy coś uczynić. Używa się do tego celu wszelkie możliwe środki trafienia z informacją do klientów. Najbardziej bodaj klasycznym jest promocja. W wyselekcjonowanych przez nas punktach stoi wynajęty przez nas człowiek i częstuje artykułami jakie pożądamy zbyć. Konsument w ten sposób zaznajamia się z naszą propozycją i być może w trakcie dokonywania sprawunków zdecyduje się kupić nasz wyrób.

Trudno jednak w ten sposób promować dla przykładu samochód czy telefon komórkowy. To przecież nie kiełbasa której kawałeczek możemy podzielić na mniejsze po czym ofiarować konsumentowi do spróbowania. Warto jednak naszą firmę i produkt wypromować w odmienny sposób. Przychodzi nam tu ze wsparciem loteria promocyjna, w której elementarną rolę odgrywa rejestracja bazy danych w BGIODO.

Częstokroć spotykaną jej formą bywa losowanie kuponów do których uprawniony jest nabywca po dokonaniu zakupu na z góry określoną kwotę. Dobrze skonstruowana loteria promocyjna pozwala nam niejako "schwytać dwie sroki za ogon". Z jednej strony mamy szansę podniesienia sprzedaży znanych już wyrobów (paragon na wyznaczoną sumę) i równocześnie zawiadomimy naszych klientów o innowacyjnym produkcie, który może być główną nagrodą.

Zawiadomiliśmy już naszych nabywców o tym iż mamy doskonały artykuł. Czy na tym kończą się nasze starania? Niestety nie możemy spocząć na laurach, teraz należy zatrzymać naszych konsumentów na dłużej. Naturalnie nic tak nie zatrzymuje jak dobra jakość towaru i kompetentna, sympatyczna obsługa.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Oferujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie wahaj się i poznaj się, w jaki sposób działamy.

Możemy jednak troszkę wzmocnić efekt poprzez programy lojalnościowe.

Tak samo emocjonujące zagadnienia znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeśli chcesz je poznać - zobacz pod linkiem odbojniki parkingowe laccery, który jest tutaj.

Szczególnie znaczącym narzędziem są programy lojalnościowe w sektorze telekomunikacyjnym, gdzie towar jest niematerialny.


Polecamy też

Szkolenia jakości pracowników w firmie

nauka na szkoleniach
Bieżąca sytuacja na rynku pracy jest niezwykle trudna. Wielu młodych ludzi nie potrafi odnaleźć stałej pracy. Nie pomaga nawet fakt ukończenia dobrej uczelni i doskonała znajomość języków obcych. Wiele korporacji nie będzie przyjmować nowych pracowników. Co więcej, wzrasta ilość masowych zwolnień. Firmy są zmuszone oszczędzać, gdzie tylko się da. Dlatego doskonałym pomysłem na stałe zatrudnienie jest po prostu założenie swojej firmy. Owszem, jest to niezwykle ryzykowny krok, zwłaszcza dzisiaj, kiedy na świecie szaleje kryzys. Jednak, przy uczciwym nakładzie pracy, jak również odrobinie szczęścia, możemy liczyć na duży sukces.
2020-11-01 08:14:08