Menu strony

Parę interesujących informacji o zawsze modnych szpilkach, czyli z jakich powodów każda elegantka powinna mieć takie obuwie

Która z jeszcze niepełnoletnich panien nie marzy o tym, by w końcu założyć elegancką kieckę oraz buty na dużym obcasie? Ubrania niekoniecznie z górnej półki, jak również lakierowane bądź skórzane szpilki są przecież znakiem kobiecości. A panie po czterdziestce swoje kiecki i ubrania trzymają nawet w paru pomieszczeniach, a kozaczki i letnie klapki zajmują niemalże całą przestrzeń szafki na buty.


klasyczne czarne szpilki
Tak czy siak, garderoba prawdziwej damy będzie kompletna tylko wtedy, kiedy znajdzie się w niej choćby jedna para beżowych albo czarnych szpilek oraz dobra gatunkowo klasyczna i prosta sukienka. Czarne szpilki są chyba najbardziej uniwersalne, ponieważ można je spokojnie zakładać do prawie wszystkich zestawów. Rewelacyjnie wyglądają w zestawieniu z zawsze modnymi jeansami, minispódniczką oraz gustowną i koszmarnie drogą czarną sukieneczką. Takie obuwie wkładają zarówno panie, które idą do pracy, jak i te, które udają się na pierwszą randkę lub bal noworoczny.

Ten artykuł jest dla Ciebie interesujący? Masz chęć na więcej opisy? Zatem nie ociągaj się i kliknij po więcej w ten link.

Jednie w biznesie wysoki obcas jest zabroniony, zatem zarządczynie większych firm muszą zadowolić się skromniejszym obuwiem. O ile czarne szpilki pozostają znane przedstawicielkom płci pięknej niemal od początku zeszłego stulecia, to te w kolorze beżowym stały się hitem ostatnich sezonów.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeśli tak, to użyj linku, aby zobaczyć więcej zbliżonych wiadomości. Bez obaw kliknij więc tu.

Każda dama pragnie ubierać się modnie, więc te piękne buty o barwie cappuccino są nieodzownym elementem garderoby. Podobnie jak czarne, taki i beżowe szpilki (sprawdź przykłady) można śmiało łączyć ze wszystkimi kreacjami. Aby buty służyły co najmniej przez kilka sezonów, należy właściwie o nie dbać, czyli regularnie czyścić oraz pastować. Co pewien czas trzeba też odwiedzić szewca, żeby wymienił zniszczone fleki, a czasem i podeszwy.


beżowe szpilki
Chociaż szpilki rewelacyjnie wyszczuplają łydki i dodają kobiecie szyku oraz śmiałości, to ich wkładanie może jednakże stać się powodem takich schodzeń, jak żylaki czy halluksy, a ortopedzi przypominają, żeby nie rezygnować z adidasów czy chociażby półbutów na niższym obcasie. Tymczasem panowie raczej nie mają takich kłopotów, bowiem zazwyczaj kupują komfortowe buty sportowe. A szpilki są dla nich obuwiem raczej ekstrawaganckim, choć ładnie ubrana kobieta w czerwonych albo beżowych czółenkach na wysokim obcasie zawsze przyciąga zarówno męskie, jak i nieco zazdrosne kobiece spojrzenia.
2019-06-07 10:31:04