Menu strony

Duża gama żeli pod prysznic

Ktokolwiek, kto dba o własną cerę nie wybiera kosmetyków, jakie akurat są w promocji, lub te które są tanie. Nie znaczy to natomiast, że tańsze kosmetyki powinny być złej jakości.


W dzisiejszych czasach w ofercie handlowej odszukamy niezwykle szeroką paletę wyrobów poświęconych do mycia całego ciała.
Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa


żel pod prysznic


Kluczem do wyboru powinna być nasza indywidualność, oraz rodzaj skóry. Żele na bazie olejków mieszczą w swojej formule olejek, jaki podczas mycia natłuszcza skórę.


Przeznaczony jest się dla wszystkich osób mających kłopot z przesuszoną cerą i kochających rozwiązania złączone. Są doskonałe na jakąkolwiek porę roku.


Nawilżający żel pod prysznic to nadzwyczaj popularna kategoria żeli, jakie posiadają w swym składzie substancje delikatnie myjące, ale również nawilżające całkowicie skórę. Posiadają zwykle subtelne, przyjemne zapachy i wspaniale się pienią. Te produkty nadają się doskonale dla całej rodziny. Żele peelingujące zestawiają działanie żelu do mycia z peelingiem złuszczając w czasie mycia. Martwy naskórek w czasie mycia jest łagodnie wycierany. Jego działalność jest najczęściej na tyle subtelne, że jest możliwość go stosować każdego dnia. Poświęcany jest dla osób, które mają problem z poszarzałą, mało jędrną skórą i cellulitem.tutaj plazma kosmetyczna plazma kosmetycznaNadzwyczaj aromatyczne żele pod prysznic są oparte zwykle na nutach owocowych i kwiatowych zostawiają łagodny aromat na skórze.
Żele kojące to najczęściej produkty bezwonne, pozbawione konserwantów, barwników i innych substancji mogących podrażniać, bądź uczulać skórę. Posiadają delikatne myjące działanie i zarazem zmniejszają istniejące już podrażnienia. Poświęcone są zwłaszcza dla osób o bardzo drażliwej skórze.
2021-09-16 10:24:09