Menu strony

Jaką biżuterię podarować mężczyźnie? Sprawdź, na co pozwala męska moda

Wielu panów nie przepada za biżuterią, uważając, że jedynie panie mogą ją nosić. Jest jednak kilka ładnych rzeczy, które możemy sprezentować naszemu partnerowi. Nawet jeśli mówi, iż żadnej biżuterii nie włoży, poniższe propozycje niewątpliwie przypadną mu do gustu.

Męska biżuteria to nade wszystko zegarki, którymi nie pogardzi żaden facet. Wyjątkowo popularne są tradycyjne modele, jakie nie zwracają uwagi, a równocześnie stanowią ładny dodatek uzupełniający codzienną garderobę. Zegarek zegarek damski adidas może mieć skórzany pasek bądź bransoletę, w zależności od osobistych upodobań.

Polecamy też

Elegancka kobieta w rewelacyjnie skrojonej marynarce

moda damska
Oferowane przez wyjątkowo cenione na rynku marki odzieżowe marynarki damskie są przez klientki szczególnie cenione – przede wszystkim za rewelacyjny dobór materiałów. Propozycje, które dotyczą tej części garderoby, są różne, a przede wszystkim są dostępne w rozmaitych rozmiarach. Doskonałe dopasowanie, idealne szycie, interesujące możliwe zestawienia… Oferty, z jakimi wychodzi zamawiającym naprzeciw firma są doskonałe i idealnie przemyślane, aby rekomendować najlepsze gatunkowo rzeczy.


Męska kolekcja Reserved
Najważniejsze jest, iż obydwa modele pasują właściwie do każdej stylizacji, tak samo na co dzień, jak i do garnituru. Jeśli mężczyzna nierzadko nosi garnitur, można podarować mu ładne spinki do mankietów. Są eleganckim dodatkiem, ale muszą być dopasowane do pozostałych elementów, zatem dobrze jest mieć chociaż kilka kompletów spinek, dzięki temu prościej je zharmonizować. Spinki przybierają dziś wiele interesujących motywów, również tych humorystycznych, toteż warto nimi obdarować młodszego brata, np. na osiemnaste urodziny. Spinki można zakupić u jubilera, dzięki temu będziemy mieć gwarancję ich wysokiej jakości oraz dobrać np. spinki ze stali szlachetnej.

Wśród młodszych mężczyzn popularne są również bransolety. Jeżeli wykonane są z najlepszych materiałów, wcale nie wyglądają tandetnie, a wręcz przeciwnie, mogą dodawać stylizacji charakteru, jak popularna strona. Oprócz tego wielu przedstawicieli płci męskiej ceni zawieszki na szyję, a do niebywale popularnych należą krzyże.

Jeżeli jednak nie orientujemy się czy pan, którego mamy w zamiarze obdarować również za nimi przepada, korzystniej będzie wybrać inną biżuterię, szczególnie, że wybór jest dość szeroki.

Jeśli chcielibyśmy przekonać naszego kochanego do biżuterii, nie zapominajmy, aby nie przesadzić w przeciwną stronę. Facet nie może być obwieszony łańcuchami, a męska biżuteria ma stanowić wyłącznie dodatek, co umożliwi uniknąć komicznego wyglądu. Można bawić się materiałami, np. łączyć stal z drewnem lub skórą, lecz wszystko ma elegancko się prezentować. Wybierajmy też sprawdzone marki, które są cenione pośród męskiej klienteli, a na pewno obdarowany solenizant będzie cieszyć się z prezentu, jaki otrzymał.
2021-04-28 21:48:04