Menu strony

Najbardziej nowoczesne i mało inwazyjne procedury terapii wad wzroku

Wzrok to ogromnie istotny zmysł. Dzięki niemu zdołamy się łatwo poruszać, czytać. Zaniedbana choroba oczu może w dużym stopniu zawęzić wolność.




płótno - zdrowie


Pierwsze symptomy to zazwyczaj gorsze, zamglone widzenie, znaki w druku się rozmazują. Natychmiast powinniśmy się udać w wtedy do lekarza okulisty. Laserowa korekcja wzroku przywróci radość życia. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, także zestawienia owych defektów poprawia wiązka lasera. Więcej szczegółów- korekcja dużych wad wzroku.Podstawą zabiegu laserowej korekcji wad wzroku jest dokładne ukształtowanie układu rogówki oka w ten sposób, żeby wpadające do oka promienie lasera były koncentrowane na siatkówce i sporządzały czytelny obraz.


Każdego roku powstają coraz to bardziej nowoczesne i mniej inwazyjne sposoby terapii. Ortokorekcja to niechirurgiczna metoda korekcji małej i średniej krótkowzroczności, również małego astygmatyzmu.

Czy znasz już ten świeży wpis? Odnajdziesz w tamtym miejscu naprawdę sporą ilość użytecznych wiadomości na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie będziesz żałować!

Szczegóły- zabieg ortokorekcji Soczewki ortokeratologiczne to soczewki sztywne gazoprzepuszczalne, które stosowane są jedynie podczas snu. W nocy, gdy pacjent śpi, pod wpływem indywidualnie przystosowanej soczewki występuje kształtowanie rogówki tak, ażeby w ciągu dnia nie były potrzebne szkła. Soczewki ortokeratologiczne zdołają użytkować zarówno najmłodsi jak i dorośli. Soczewki ortokorekcyjne mają odwróconą geometrię, składającą się z paru stref o różnych krzywiznach. Skonstruowane są z surowca o wysokiej przepuszczalności, który umożliwia odpowiednią transmisję tlenu do rogówki.




Każdy kto poprawnie widzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele schorzeń dotyczy oczu. Znikome z pozoru kłopoty ze wzrokiem potrafią sygnalizować spore schorzenia oczu.
2022-05-17 08:14:07