Menu strony

Jak nosić biżuterię ze srebra aby zdobiła

Biżuteria to najlepsza przyjaciółka każdej z nas. Dodaje gracji, wdzięku, seksapilu. Lecz tylko pod warunkiem jest idealnie dobrana. W przeciwnym wypadku dodaje nam lat i niweczy nawet precyzyjnie obmyśloną stylizację. Jak nosić biżuterię aby zdobiła, a nie szpeciła?
biżuteria
Nie trzymajmy się sztywno zasady która mówi, iż biżuterię dobieramy do wieku. To mit. Nie przerażajmy się też połączeń typu : broszka po babci ze szlachetnych materiałów i banalny T – shirt ze sklepu sieciowego. Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy. Na mniej formalnym, acz robiącym wrażenie stylu. Zasada ta ma odniesienie także i w drugą stronę - pokuśmy się, by do sukienki, żakietu lub żakietu w stylu vintage przypiąć niekonwencjonalne, szalone broszki z filcu, plastiku, koralików. Bawmy się modą i biżuterią zestawiając je na zasadzie kontrastu (celebrytki ), a uzyskamy jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny look, dzięki któremu oczarujemy najbliższych.


Polecamy też

Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli
Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!


Dopasowujmy biżuterię do sylwetki i urody. Filigranowym i drobnym kobietom pasują nieduże kolczyki i wisiorki na cienkim łańcuszku. Bardziej postawnym paniom sugerujemy większe i geometryczne modele. Jeżeli dobór nie będzie trafiony, to co miało
biżuteria
doskonale wyglądać może przytłoczyć czy pozostać niezauważone.

Powinnyśmy zainteresować się najnowszymi trendami gdyż biżuteria modowa szybko pomoże każdej kobiecie stać się modną i pewną siebie. Modna biżuteria (zobacz także Koraliki z kryształami) jak charms sklep online Angel Srebro to przede wszystkim kolorowe naszyjniki, duże pierścionki z kamieniami, kaskadowe kolczyki czy bransoletki, które możemy ze sobą łączyć na wiele różnych kombinacji. Wystarczy więc do spódnicy i klasycznej bluzki dobrać wzbogacony drewnianymi lub skórzanymi elementami naszyjnik czy falujące wraz z rytmem kobiecego kroku kolczyki, a otrzymamy ciekawy efekt w modnym stylu boho.


Do pracy i na zakupy starajmy się nosić z umiarem, na spotkania biznesowe wybierzmy delikatny łańcuszek czy drobne kolczyki. Na oficjalne wyjścia wybierajmy złotą lub srebrną biżuterię wzbogaconą kamieniami, a bez wątpienia skradniemy spojrzenia reszty gości. Jeśli wolimy bardziej elegancki look warto postawić na drobną biżuterię ze srebra która doda nam uroku.
2018-08-27 07:17:02