Menu strony

Jak nosić biżuterię ze srebra aby zdobiła

Biżuteria to najlepsza przyjaciółka każdej z nas. Dodaje gracji, wdzięku, seksapilu. Lecz tylko pod warunkiem jest idealnie dobrana. W przeciwnym wypadku dodaje nam lat i niweczy nawet precyzyjnie obmyśloną stylizację. Jak nosić biżuterię aby zdobiła, a nie szpeciła?
biżuteria
Nie trzymajmy się sztywno zasady która mówi, iż biżuterię dobieramy do wieku. To mit. Nie przerażajmy się też połączeń typu : broszka po babci ze szlachetnych materiałów i banalny T – shirt ze sklepu sieciowego. Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy. Na mniej formalnym, acz robiącym wrażenie stylu. Zasada ta ma odniesienie także i w drugą stronę - pokuśmy się, by do sukienki, żakietu lub żakietu w stylu vintage przypiąć niekonwencjonalne, szalone broszki z filcu, plastiku, koralików. Bawmy się modą i biżuterią zestawiając je na zasadzie kontrastu (celebrytki ), a uzyskamy jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny look, dzięki któremu oczarujemy najbliższych.


Dopasowujmy biżuterię do sylwetki i urody. Filigranowym i drobnym kobietom pasują nieduże kolczyki i wisiorki na cienkim łańcuszku. Bardziej postawnym paniom sugerujemy większe i geometryczne modele. Jeżeli dobór nie będzie trafiony, to co miało
biżuteria
doskonale wyglądać może przytłoczyć czy pozostać niezauważone.

Polecamy też

Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli
Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!


Powinnyśmy zainteresować się najnowszymi trendami gdyż biżuteria modowa szybko pomoże każdej kobiecie stać się modną i pewną siebie. Modna biżuteria (zobacz także Koraliki z kryształami) jak charms sklep online Angel Srebro to przede wszystkim kolorowe naszyjniki, duże pierścionki z kamieniami, kaskadowe kolczyki czy bransoletki, które możemy ze sobą łączyć na wiele różnych kombinacji. Wystarczy więc do spódnicy i klasycznej bluzki dobrać wzbogacony drewnianymi lub skórzanymi elementami naszyjnik czy falujące wraz z rytmem kobiecego kroku kolczyki, a otrzymamy ciekawy efekt w modnym stylu boho.


Do pracy i na zakupy starajmy się nosić z umiarem, na spotkania biznesowe wybierzmy delikatny łańcuszek czy drobne kolczyki. Na oficjalne wyjścia wybierajmy złotą lub srebrną biżuterię wzbogaconą kamieniami, a bez wątpienia skradniemy spojrzenia reszty gości. Jeśli wolimy bardziej elegancki look warto postawić na drobną biżuterię ze srebra która doda nam uroku.
2019-09-14 07:20:04