Menu strony

Make up permanentny - czy to w ogóle się opłaca? Minusy i plusy takiego rozwiązania

Jeszcze parę lat wcześniej makijaż permanentny zazwyczaj nie kojarzył nam się za dobrze - w większości wypadków mieliśmy przed oczami nieudane eksperymenty gwiazd z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych - nie da się zaprzeczyć, że z pewnością niejednokrotnie wówczas makijaż permanentny nie prezentował się najlepiej.
czerwony ford


Na szczęście obecnie bardzo się to zmienia - jeżeli zapoznasz się z najnowszą ofertą salonów proponujących taką usługę, być może wtedy sama skusisz się na zrobienie takiego make upu. Sprawdź, jakie są zalety, a jakie wady takiego rozwiązania!


Zalety makijażu permanentnego


Właściwie każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czasu należy nieraz poświęcić żeby wykonać idealny makijaż. Jeżeli pomyślisz, jak wiele czasu spędzasz właściwie każdego dnia przed lustrem, wówczas niewątpliwie okaże się, iż makijaż permanentny (więcej informacji) permanentny ust pozwala na oszczędność naprawdę dużej ilości czasu, który można poświęcić na przykład na zrobienie porządnego śniadania lub po prostu na wyspanie się. Dodatkowo zaoszczędzisz na kosmetykach - jeżeli zdecydujesz się na makijaż permanentny ust, wtedy nie będziesz musieć dodatkowo wydawać pieniędzy na szminki, konturówki lub inne kosmetyki potrzebne do wykonania codziennego makijażu ust.


plastikowe opakowania


Minusy takiego rozwiązania


Makijaż permanentny ust to oczywiście dość spory jednorazowy wydatek, na który zwykle nie każdy może sobie pozwolić. Zwykle koszt jest oczywiście zależny od tego, co konkretnie obejmuje Twój makijaż, jednak właściwie zawsze powinnaś nastawić się na dość duży wydatek.
Problemem może być również kwestia doboru odpowiedniego rodzaju makijażu - makijaż permanentny ust jest dość ciężko zasłonić innym, więc właściwie przez cały czas będziesz musiała chodzić w makijażu w jednym, danym stylu.
2019-12-12 07:25:05