Menu strony

Dzisiejsze blogerki modowe, czyli współczesne modowe wątpliwości

Przebierają się wszyscy, a przede wszystkim porzucają zbędne zimowe ciuchy zaopatrując zaniedbaną przez okres zimowy szafę kologramami niechcianej odzieży. Wreszcie możemy tam włożyć kurtkę zimową, szal, rękawiczki czy grube swetry. Dzisiaj zaś jesteśmy w stanie całkowicie otworzyć okno, ażeby radować się trwającym latem. Lato jest wspaniałe, bo gdy się zaczyna nie zastanawiamy się w ogóle, co ubrać, jak gdyby każda rzecz była dobra, ale później pojawiają się przeszkody, bo tu trochę nadwagi, tam kilogram, a w to już nie da się wejść. Nagle niezwykłe letnie niebo pięknej pogody zakrywają ciemne chmury niepewności: co ubrać?
moda
Zna to chyba każda dziewczyna, która staje rano przed szafą, by sprawdzić wszystkie dostępne kompozycje ubraniowe. To, co jeszcze wczoraj było w modzie, w dniu dzisiejszym już jakoś bez sensu wygląda, to co wczoraj było okej, aktualnie wygląda jałowo. Istnieją, co prawda tak zwane pewne kreacje, na każdy dzień lata, ustalony schemat, który zawsze się sprawdza, wykorzystywany jest on jednak w sytuacjach dosyć trudnych, kiedy już naprawdę nie wiadomo, co na siebie włożyć.

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to odsyłam tam, gdyż znajdziesz tam jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zaciekawią.

Nie można jednak nadużywać jego dobroci, gdyż ta nasza, nazwijmy ją, tajna broń, skieruje się przeciwko nam.

Istnieje jednakże druga strona medalu, zresztą, jak w wielu dziedzinach, w których nie ma perspektyw na poprawę sytuacji. Od takiego zawrotu głowy, od stałego eksperymentowania tworzą się najbardziej udane idee. Kolejnym razem, kiedy stajemy przed otwartą garderobą czujemy, że nie jest idealnie, lecz jest
moda
lepiej, nie musimy polegać już na ustalonych zestawach, bo wyobraźnia nam podpowiada: „widzisz te topy, miałaś je ubrać, pamiętasz?”.


Polecamy też

Czy strój górali bogaty w tradycyjne zdobnictwo znajduje swych odbiorców wśród turystów?

modowe inspiracje
Nawet regionalny ubiór ma swoich odbiorców pośród turystów. Turystki niejednokrotnie kupują chustki i spódnice, a niekiedy kierpce czyli obuwie na obcasie. Panowie bardzo często kupują koszule. Pamiątka z gór to już nie tylko ciupaga i fotografia z białym niedźwiedziem. Coraz częściej turyści kupują odzież stylizowaną na góralskie stroje.


Ten wewnętrzny głos pozwala ci także zauważyć spódniczkę, którą zawsze omijałaś, gdyż myślałaś, iż jest zbyt odważna. Tym samym sposobem, gdy idziesz na zakupy to już wiesz, mniej więcej, w jakim celu, nie musisz się obawiać kolejnej pustki w głowie, bo pewne rozwiązania zostały zastosowanie i się sprawdziły, więc, jak coś działa, po co to zmieniać (najmodniejsze płaszcze na jesień).

Jedna rzecz pozostanie jednocześnie niezmienna – twoja podatność na reklamę i wszystkie zniżki cen w sklepach. I znowu zamiast pójść po potrzebną rzecz, wracasz z całym kompletem zbędnych sukienek, bluzek i koszulek, które później do niczego nie pasują, a zajmują tylko miejsce w szafie.
2020-09-18 08:27:04