Menu strony

Trendy we fryzurach i makijażu na rok 2017

Zastanawiasz się co poczynić, by wyglądać modnie w 2017 roku? Jak się pomalować? Jaką fryzurę zaproponuje nam fryzjer? Przedstawiamy nieco wskazówek.


W roku 2017 rzeczywiście będzie w czym wybierać, aczkolwiek bardzo modna jest naturalność.

Gabinet dentystyczny


Piękna, naturalna Koloryzacja, uzyskana przez pasemka czy tak zwane muśnięcie słońcem sprawi, że fryzura będzie trójwymiarowa, niewymuszona i modna! Jeżeli jednak chciałabyś zdecydować się bardziej szaloną koloryzację, róż błękit to na pewno barwy dominujące w odważnych stylizacjach na 2017 rok, natomiast w tym sezonie takie koloryzacje powinny mieć matowe wykończenie. Zanim jednak jakąkolwiek fryzurę, fryzjer profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, bez względu na to czy jest to salon w stolicy czy próbujący śledzić aktualne trendy Targówek, powinien nam powiedzieć w czym będziemy wyglądać najbardziej korzystnie- sprawdź tej stronie.


kosmetyczka
Nowe trendy pojawiają się również w makijażu. Na początek roku 2017 kosmetyczka może nam zaproponować kolorystyczne szaleństwo. Modne jest wyraziste malowanie oczu - mocno zarysowane powieki i solidnie wytuszowane rzęsy. Pierwszą propozycją na ten sezon jest znany już dobrze smoky eye. Druga propozycja to ciekawie podkreślone powieki neonowym cieniem bądź kredką. Oko możemy dodatkowo zaakcentować eyelinerem- polecana kosmertyczka. Modne są też dość mocno podkreślone brwi, jednakże należy pamiętać, by nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku i zachować naturalny wygląd. Zima to również odpowiedni czas na mocny makijaż ust.


Polecamy też

Cera typowo trądzikowa u osób nastoletnich, a u osób pełnoletnich - czy należy dbać o nią tak samo?

badania
Trądzik bywa zmorą dosłownie każdej osoby, u której to się pokaże - nie wygląda przyjemnie, a tym bardziej nie dodaje nam pewności siebie. Spora większość spośród nas "przeżyło" w czasie swojego życia choć kilka wyprysków, które pokazały się na naszej twarzy - większości również wspomniany "proces" przystopował lub nawet zanikł w całkowity sposób razem z przekroczeniem progu pełnoletności.
1 2