Menu strony

Niejedna z nas pragnie długo wyglądać cudownie i młodo - wobec tego stosujemy przeróżne preparaty, które mają nam w tym pomóc

W łazience niejednej damy musi znaleźć się małe SPA. Jasne jest to, że w szafce posiadamy preparaty do make-upu oraz różnego rodzaju odżywki.
peeling solny


Ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, że aby dogłębnie troszczyć się o skórę, najpierw musimy ją złuszczyć.


dieta


Złuszczanie (z ang. peeling) martwego naskórka to podstawa przy niejednym zabiegu odmładzającym. Nie ważne czy wykonujemy go w salonie czy u siebie. Aby cera mogła z radością wchłonąć odżywcze nawilżacze, które przykładowo mamy zrobione w kremie albo balsamie, najpierw powinnyśmy zlikwidować z jej powierzchni martwy naskórek. Prawidłowo oczyszczona skóra wydaje się być świeższa, bardziej promienna i wygląda młodo. Dzięki peelingowi wyzbywamy się także przebarwień i niwelujemy ewentualność pojawienia się wągrów. Peeling solny pobudza także krążenie krwi, wobec tego nasza skóra prezentuje się po nim młodziej oraz promienniej.


Peeling solny wydaje się być odkryciem ostatnich lat. Nie tylko oczyszcza naszą skórę, ale posiada również właściwości przeciwzapalne oraz antyseptyczne. Warto stosować go na całe ciała. Musimy zacząć od stóp i iść w górę. Kolistymi ruchami wcieramy drobinki w naszą skórę. Na koniec spłukujemy wszystko ciepłą wodą, ale bez użycia mydła.

Zostawiam tu mój odsyłacz (https://titaniumdental.pl/wizyty-u-higienistki/) do kolejnej strony. Myślę, że zechcesz obejrzeć świeże artykuły, jeżeli zaciekawiły Cię te znajdujące się na tej stronie.

Jeżeli przykładowo zastosujemy peeling solny po goleniu, uniemożliwi to wrastanie włosków pod powierzchnię, co wywołuje bolesne stany zapalne.
Peeling solny trzeba robić raz lub dwa razy w tygodniu. Dość szybko dostrzeżemy dużą przemianę. Wszyscy będą podziwiać nasz młody wygląd.
2022-07-14 07:36:04