Menu strony

Jaki strój wybrać na wesele? Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie istnieje praktycznie żadnych konkretnych standardów

Jak ubrać się na wesele? To pytanie stawia sobie niejedna osoba szykująca się do tego typu uroczystości i chodzi zarówno o mężczyzn, jak i kobiety. Oczywiście w tym dniu najlepiej muszą wyglądać sami nowożeńcy, jednakże podstawą jest, żeby wszystko prezentowało się jak najlepiej – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Kraków czy Warszawa wyszukamy w pierwszym rzędzie w dedykowanych salonach, które gwarantują kompleksowy wystrój w tym obszarze.

więcej na <div class="content_justify">W tego typu salonach możemy zakupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy [TAG=garnitur
dla Pana Młodego, ale również sukienki weselne dla druhien - Ich wybór nie jest łatwą sprawą, gdyż suknia druhny nie powinna przyćmić ubioru głównej zainteresowanej, ale z drugiej strony nie może też być zbytnio banalna. Czym kierować się wybierając tego typu suknie?

Polecamy też

Małe jest piękne, czyli z jakiego powodu powinniśmy często zamawiać w internecie dodatki, a także niewielkie elementy garderoby

męskie bokserki
Jeżeli spoglądamy na ciuszki dla nowo narodzonych dzieci, to mimochodem się uśmiechamy, bo rodzimi wytwórcy takiej odzież dbają o to, aby były one kolorowe, przyozdobione wspaniałymi grafikami, zabawnymi napisami. Zarówno ubranka dla niemowląt Pinokio, jak i pozostałych firm polskich wyróżniają się bardzo dobrą jakością i ciekawym wzornictwem, a przy tym są naprawdę praktyczne.


Najlepiej jeżeli decydujący głos w sprawie wyglądu druhien będzie należał do Panny Młodej, ponieważ to ona decyduje o tym w jakiej przodującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ma wątpliwości, że kolorystyka ma w tym przypadku istotne znaczenie. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się również sukienek w jednolitym czarnym kolorze, ale pozostałe kolory z palety barw, jak najbardziej wchodzą w grę, zwłaszcza te, które doskonale będą harmonizować z kolorystyką poszczególnych ozdób i dekoracji weselnych.
Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie ma w zasadzie żadnych konkretnych standardów, jednakże przyjęło się, iż nie powinny być one nazbyt wyzywające i z drugiej strony zbyt „pospolite”, gdyż co by nie powiedzieć, ślub to wyjątkowe wydarzenie i dobrze jest ten dzień podkreślić również odświętnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto zaakcentować poprzez wykorzystanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych ozdób, które je uatrakcyjnią.

Dobierając sukienki dla druhien bardzo często kierują się one zasadą, by wyglądać podobnie i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która jako pierwsza powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednakże zasada bezwarunkowa i nierzadko wykorzystuje się również bardziej oryginalne rozwiązania. Podstawą jest to, żeby każda z pań czuła się w sukni wygodnie, a równocześnie elegancko.
2018-07-11 15:58:02