Menu strony

Jaki strój wybrać na wesele? Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie istnieje praktycznie żadnych konkretnych standardów

Jak ubrać się na wesele? To pytanie stawia sobie niejedna osoba szykująca się do tego typu uroczystości i chodzi zarówno o mężczyzn, jak i kobiety. Oczywiście w tym dniu najlepiej muszą wyglądać sami nowożeńcy, jednakże podstawą jest, żeby wszystko prezentowało się jak najlepiej – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Kraków czy Warszawa wyszukamy w pierwszym rzędzie w dedykowanych salonach, które gwarantują kompleksowy wystrój w tym obszarze.

więcej na vaiolett.pl
W tego typu salonach możemy zakupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale również sukienki weselne dla druhien - vaiolett.pl. Ich wybór nie jest łatwą sprawą, gdyż suknia druhny nie powinna przyćmić ubioru głównej zainteresowanej, ale z drugiej strony nie może też być zbytnio banalna. Czym kierować się wybierając tego typu suknie?

Najlepiej jeżeli decydujący głos w sprawie wyglądu druhien będzie należał do Panny Młodej, ponieważ to ona decyduje o tym w jakiej przodującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ma wątpliwości, że kolorystyka ma w tym przypadku istotne znaczenie. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się również sukienek w jednolitym czarnym kolorze, ale pozostałe kolory z palety barw, jak najbardziej wchodzą w grę, zwłaszcza te, które doskonale będą harmonizować z kolorystyką poszczególnych ozdób i dekoracji weselnych.

1 2