Menu strony

O jakich radach powinniśmy pamiętać, gdy kupujemy garnitur? Przede wszystkim o dobrze dobranych butach

Mimo iż są panowie, którzy noszą eleganckie ubrania chętnie nawet poza pracą, stanowią oni stosunkowo niewielką grupę. Trzeba to powiedzieć: większość facetów eleganckich ubrań unika jak ognia, stąd więc bierze się ich brak wiedzy: w jaki sposób powinni właściwie dopasowywać dodatki do tego typu ubrań. O czym powinni więc wiedzieć panowie noszący garnitury wyłącznie w wyjątkowe okazje?


Garnitur
Panowie kochający zazwyczaj swobodny oraz sportowy styl, w eleganckie ciuchy wbijają się niechętnie. O ile sam wybór garniturów, krawatów czy koszul nie nastręcza im większych problemów, to sytuacja komplikuje się wraz z wyborem obuwia. To właśnie ono najczęściej zdradza ludzi, którzy garnitury noszą rzadko.

O jakich rzeczach musisz pamiętać w trakcie wyboru obuwia do garnituru? Wbrew pozorom fason nie jest tu najważniejszy.

Wciąż masz znaczne kłopoty ze znalezieniem dobrej oferty? Nie przejmuj się - sprawdź te propozycje (http://www.crossjeans.pl/ona/odziez/swetry), one na pewno Cię nie rozczarują.

Modne buty męskie z opływowym lub kwadratowym przodem mogą wyglądać równie dobrze, jak te ze szpicem. Wsuwane lub ze sznurówkami – tu również mężczyźni mogą dopasować wybór przede wszystkim do własnych preferencji. Najważniejszą oraz najbardziej problematyczną kwestią w modzie męskiej jest jednak kolor. To właśnie w tej dziedzinie mężczyźni popełniają bardzo dużo błędów. Więcej na temat: popularne buty męskie poznań.

Czarny garnitur oraz czarne obuwie – oto najbardziej bezpieczne rozwiązanie. Jeśli jednak preferujesz kolorystyczną różnorodność, możesz nie zaliczać stylistycznych błędów trzymając się kilku łatwych do zapamiętania zasad. Do modnych garniturów w różnych kolorach szarości doskonale pasują buty czarne lub w brązach. Bardziej odważni mężczyźni śmiało mogą także założyć buty w bardziej wyrazistych barwach, jak bordo lub czerwony. Obuwie utrzymane w tej tonacji doskonale sprawdza się też w duecie z granatowym ubiorem. Tu nowe propozycje: .


Obuwie dla mężczyzn
Warto natomiast pamiętać, że zarówno bordowe, jak i czerwone buty są kojarzone z luzem, zatem w przypadku
bardziej oficjalnych spotkań lepiej założyć coś klasycznego. Poważnym błędem może okazać się również założenie czarnych butów do garnituru brązowego. Taki kolor, pozornie pasujący do wszystkiego, w istocie prezentuje się dobrze tylko z obuwiem brązowym albo bordo.
2020-12-12 18:36:06