Menu strony

darowanie jednego % potrzebującym

Każdego roku przychodzi termin, gdy każdy mieszkaniec musi się rozliczyć z własnych dochodów składając odpowiedni PIT i składając go w Urzędzie Skarbowym. Z pomocą blankietu wyliczany jest podatek dochodowy, który należy uiścić. W owym dokumencie można zaznaczyć, że pragniemy, aby 1% podatku był przekazany na wskazane przez płacącego podatki konto Organizacji Pożytku Publicznego. O tym jak przekazać 1% możemy przeczytać na wielu portalach internetowych. Jest to bardzo łatwe, wystarczy wpisać numer KRS organizacji, jaką chcemy wspomóc, a reszta zadzieje się już automatycznie.


Konferencja Sanitec KOŁO 03.03.2011r. Sąd konkursowy
Z podatków, jakie opłacamy, Rząd pokrywa wielki wachlarz potrzeb, jednak nie mamy wpływu na jakie zrzeszenia są przeznaczane datki. Powierzając 1 procent z należnego podatku na wybraną organizację, z naszej kieszeni nie wypłyną dodatkowe pieniądze, a będziemy mieli poczucie, że chociaż (zobacz dalsze informacje) cząstka naszego podatku została zagospodarowana zgodnie z własnym życzeniem. Co więcej, jeśli wybierzemy organizację z naszego środowiska, na własne oczy zdołamy ujrzeć przedsięwzięcia, do których się dołożyliśmy. Te dowody przekonują do tego, że warto przekazać 1 procent podatku - . Pozostaje tylko wybrać organizację którą chcemy wesprzeć.


Polecamy też

Z jakiego powodu bilboardy w dalszym ciągu są tak chętnie wykorzystywanym nośnikiem reklamy, z czego się bierze ich skuteczność.

billboardy białystok
Zewnętrzna reklama cały czas się cieszy ogromnym zainteresowaniem klientów, pomimo coraz szerszej dostępności cyfrowych form przekazu. Wynika to z tego, że jej skuteczność nie maleje, a mając na uwadze możliwości jest bardzo atrakcyjna cenowo.


1 procent podatku możemy przeznaczyć na pomoc chorym maluchom, ludziom starszym, niepełnosprawnym, bezdomnym, na wyrównywanie szans oświatowych, na wspomaganie ekologii, czy też organizację przedsięwzięć kulturalnych. W ten sposób zdołamy wesprzeć Organizacje, jakie pomagają zwierzętom, niosą pomoc ofiarom tragedii, katastrof żywiołowych, sporów zbrojnych. Rejestr organizacji jakim jest możliwość ofiarować 1% podatku jest bardzo długa.
2019-04-14 07:38:01