Menu strony

Niejedna dama chce wyglądać młodo - przez to szczególnie powinna zatroszczyć się o swą cerę

Każda dama chce wyglądać młodo - dlatego szczególnie powinna zatroszczyć się o swoją skórę twarzy


Funkcjonujemy w czasach, kiedy w powietrzu unoszą się zanieczyszczenia.
woda również nie bywa zbyt czysta. Wobec tego panie, które pragną długo wyglądać ładnie i młodo, powinny zadbać o swoją twarz (np. nasze linki) i dekolt.


kosmetyki


góry


pielęgnacja twarzy krok po kroku


Jeśli po długim dniu umyjemy przed snem twarz kosmetykiem na waciku, to od razu zauważymy, że jest on prawie czarny. To zapylenie z powietrza, które zostaje się na naszej skórze, jest tego powodem. Jeśli nie zechcemy właściwie myć swej cery, to wszystkie te zabójcze drobinki wsiąkną w głąb naszej cery. Z tego powodu będziemy wyglądać na przemęczone oraz starsze, niż jesteśmy naprawdę. Zatem profesjonalna pielęgnacja twarzy krok po kroku to podstawa. Wszystko zależy oczywiście od typu naszej skóry i według tego musimy wybierać kosmetyki. Jednak, jest pewien wzór, który wydaje się być stały. Najważniejsze jest to, by nigdy iść spać w make-upie. To najistotniejsze. Nieważne, jak jesteśmy wykończone - make-up trzeba zmyć. Należy używać do tego płynów albo mleczek do demakijażu. Niektóre panie stawiają na płyn micelarny. Wszystko zależy od indywidualnych sympatii. Później trzeba ponownie umyć twarz żelem albo pianką, żeby zebrać resztkę brudu. Następnie wklepujemy tonik oraz na koniec Krem.
Niektóre panie wolą na noc nałożyć na twarz odżywczą maseczkę zamiast kremu. Twierdzą, że o poranku ich cera jest promienna i wygląda o wiele młodziej. O cerę należy dbać regularnie, gdyż inwestujemy w nasz młody i zdrowy wygląd na lata.
2019-09-20 14:24:15