Menu strony

Kolorowe kulki do relaksujacej kąpieli

W obecnych czasach mamy do dyspozycji wiele specyfików, aby utrzymać ciało w czystości. Nie chodzi tu jedynie o czystość, ale o to, ażeby podczas kąpieli zadbać o odprężenie po trudnym dniu.


gwarancja


Obok tradycyjnych kosmetyków do kąpieli, takich jak płyny i żele są osiągalne także kule do kąpieli. Docenią je na pewno wszelkie osoby uwielbiające te kilka chwil relaksu w wannie. Kule pozwolą na poczucie się jak w autentycznym spa. Olbrzymim pozytywem aplikowania kul do kąpieli jest woń. Świeża i intensywna woń błyskawicznie rozchodzi się po łazience wtenczas, gdy używamy kuli podczas kąpieli, poza tym zapach pozostaje na skórze jeszcze przez długi czas. Na dodatek po wsadzeniu kuli do gorącej wody natychmiast mocno się musuje, komponując delikatną pianę.


Podstawowym składem takiej kuli jest soda, kwas cytrynowy i olejki (Olejki eteryczne doTerra) eteryczne. Do owej podstawy dodawane są też różne składniki takie jak pigmenty (sprawdź tutaj goochie pigments), płatki kwiatów i wiele innych. Dzięki nim kule osiągają przeróżne barwy, także cenne właściwości pielęgnujące.


bezpieczeństwo


Barwne, aromatyczne kule do kąpieli do miłe urozmaicenie. Dzięki nim codzienna kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna. Kule to wspaniałe i skuteczne kosmetyki, których używanie jest bardzo łatwe. Wystarczy włożyć je do wanny, a za resztę są odpowiedzialne zawarte w nich Składniki.


Polecamy też

Apteka bądź zdrów!

zdrowie
Każdy wie, iż zdrowie jest ważne. Dobrze widać to na przykładzie odniesień do zdrowia używanych powszechnie w języku potocznym. Gdy ktoś kichnie, życzymy mu "na zdrowie". Najpopularniejszy polski toast to po prostu "zdrowie!". Ponadto przeważnie większość standardowych życzeń urodzinowych czy świątecznych poza szczęściem czy pomyślnością też zawiera życzenia dotyczące zdrowia. Przypadek? Bynajmniej.


Ładnie opakowane kule do kąpieli potrafią być idealnym pomysłem na upominek dla matki, siostry, bądź przyjaciółki.


Sam wygląd kuli jest mniej istotny. Kluczowy jest jej skład i to na niego winno się zwracać uwagę. Dotyczy to przede wszystkim uczuleniowców.
2021-03-03 08:29:03