Menu strony

W jaki sposób zrobić domowe spa?

Czy niekiedy rozmyślasz o tym, że twoja skóra ochoczo skorzystałaby z fachowego zabiegu spa, jednak twój budżet jest nadto mały, abyś mogła sobie na to pozwolić?


Wcale nie musisz sobie odmawiać owej przyjemności! Jest bezmiar niekosztownych metod, które umożliwią ci niskim kosztem wykonanie zabiegu spa w domku.
Dla większości pań dzień spędzony w ośrodku spa jest to fantastyczne i niezapomniane doświadczenie. Ponadto jest to świetna forma odpoczynku, która polepszy kondycję twojej cery i zyskownie wpłynie na samopoczucie. Niestety, wielkość opłat za usługi w ośrodkach spa jest wręcz odstraszająca. Oprócz tego nie każdy może sobie pozwolić na taki koszt.

Czy spodobał Ci się prezentowany materiał? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze szczegóły w serwisie kosmetyki dla ciała, gdyż one też mogą okazać się dla Ciebie bardzo wartościowe.

Jak więc przeprowadzić zabiegi spa w mieszkaniu? Na początek musisz zebrać wszelakie konieczne akcesoria. Prawdopodobnie większość z nich posiadasz w domu. Oto parę domowych zabiegów, które możemy wykonać w domu. Kąpiel detoksykująca – nic tak wspaniale nie odpręża, jak długa, ciepła kąpiel. Do tego, kiedy w owym czasie zastosujesz kule do kąpieli, uzyskasz rezultat oczyszczenia skóry, jednocześnie rozluźniając ciało. W połączeniu z właściwą dietą detoksykującą uzyskasz rewelacyjne efekty.


maszynki do strzyżenia


kule do kąpieli


Do wody można też dodać nieco kropli ulubionego olejku zapachowego. Poza tym, iż pozostawi on na skórze rezultat jedwabistości, to także korzystnie wpłynie na twój nastrój.
Olejki zapachowe poprzez oddziaływanie na wrażenia sensualne (woń) potrafią wyciszać, pobudzać czy relaksować. Do takiej kąpieli możemy także dodać trzy szklanki mleka i 4 torebki rumianku. Dzięki temu zafundujesz naprawdę dobrą kąpiel aromatyczną.
2019-06-07 10:32:18