Menu strony

Sposób na przepiękne usta i zgrabną figurę

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz to bardziej popularne. Usta to jeden z najistotniejszych elementów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie pełne wargi uważane są za bardziej atrakcyjne oraz kuszące. Zabieg powiększania ust trwa blisko pół godziny, jest prawie bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Kobieca figura
Obecnie na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, jaki koryguje elastyczność tkanek - . Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek dookoła ust jak też powiększa usta. Poprawia kontur ust a także profil twarzy. Kwas hialuronowy wygładza troszeczkę bruzdy oraz zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie szykować jak też nie są potrzebne specjalne badania, acz lekarz może żądać ich wykonania, gdy uzna, iż to słuszne. Modelowanie warg przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z zastosowaniem kremu przeciwbólowego.

Polecamy też

Człowiek jest stworzeniem, która od zawsze podąża do perfekcji.Ogromne znaczenie ma wygląd. To nasza pierwsza wizytówka i to jak się prezentujemy tak widzą nas inni.

operacja kolana
Obecnie wyjątkowym i właściwym wyznacznikiem urody bywa szczupła i wysportowana figura. Jesteśmy utwierdzani w tym fakcie, że jeśli nie wyglądamy jak gwiazdy filmowe-bez wad i bez żadnych mankamentów to sygnał, że powinniśmy coś z tym zrobić. To grupowe skłonność do osiągnięcia uroku rewelacyjnie odzwierciedla w statystykach oddziałów chirurgii korekcyjnej. Pacjenci poddają się dużej liczbie operacjom, by ulepszyć swoją aparycję.


Zabieg trwa paręnaście minut, pozwala na wykonanie dostrzegalnej korekty ust. Wynik jest niestety krótkotrwały i utrzymywać się będzie blisko pół roku, gdzie po upływie tego okresu pacjenta czeka niezbędność kolejnego zabiegu na powiększenie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem absolutnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Określony jest do kształtowania figury, lecz nie w celu pozbycia się nadwagi. Poprzez terapię miejscowego chłodzenia redukuje nadwyżkę tkanki tłuszczowej – brzuch, kolana, boki pleców. Kriolipoliza to zjawisko niszczenia komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddawana schładzaniu bez niszczenia otaczających ją tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tkanki tłuszczowej następuje po blisko 3 miesiącach.

Czas ów wypływa z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednakże efekt utrzymuje się przez około pół roku, a włączając składnik dietetyczny na stałe. Widoczne rezultaty po zabiegu są zależne od rozległości oraz stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący ponowić zabieg w celu utrzymania i zwiększenia rezultatu mogą uczynić to, nie wcześniej niż po kolejnych 3 miesiącach. 100 % z nich spostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.
2018-08-29 17:43:02