Menu strony

Trochę w temacie bogactwa w kobiecej komodzie z bielizną

Analogicznie jak kobieca torebka jest zapełniona różnorakimi rzeczami, które wydają się być konieczne przeciętnej kobiecie podczas całego dnia, analogicznie wielką różnorodność mamy możliwość zobaczyć w damskej szafie z bielizną. O ile chłopak wymaga w tym temacie tylko skarpet i slipek, o tyle dziewczyna ma już dużo większy wachlarz. Wszystko po to, by być ubranym odpowiadająco do sytuacji oraz ubrania zewnętrznego, a jednocześnie czuć się sexi i wygodnie zarazem.


bielizna
Artykuły bieliźniane są nieodzownym fragmentem codziennego outfitu, choć znajdą się też tacy nonkonformiści, którzy w letnie dni rezygnują z niej całkiem. Chociaż przeważnie nie zdaje się być widoczna to różnorakość zdobień, kolorów i fasonów wśród kobiecej bielizny jest ogromna. Naistotniejsze jest, by czuć się pewnie oraz zarazem dbać o higienę. Z tego względu dziewczyny uprawiające sport postawią na bokserki damskie, wygodne dziewczyny założą delikatne majtki, natomiast drapieżne kocicie postawią na seksowne stringi i koronkowe halki - informacje.

Hurtownie bieliźniane są zaopatrzone w tak ogromny wachlarz i różnorodność oferowanych artykułów, że zależnie od upodobań każda dziewczyna znajdzie coś w swoim guście i będzie mogła pochwalić się bielizną na każdą okazję – na wakacyjne plażowanie, na odważną randkę, na spotkanie biznesowe, czy też na co dzień.


Bielizna korygująca
Ale trzeba wspomnieć o tym, jakie typy dziewczęcej bielizny są do kupienia w dzisiejszych czasach, bo samych fundamentalnych fasonów – bez rozróżnienia na wzory, kolory i materiał wykonania – jest względnie mało. Najistotniejsze są oczywiście staniki oraz majtki, choć jeszcze kilka dziesiątek lat temu podstawą kobiecej garderoby były kalesony, zakrywające sporą część nóg gacie lub wełniane halki. Damskie majtki można podzielić na: figi, stringi (od ang. „string”, czyli ”pasek”), bokserki damskie oraz wszelkiego rodzaju majtki modelujące.

Figi to raczej bielizna codzienna, wygodna; stringi opisywane są jako jedne z najbardziej seksownych elementów bielizny; pomysł na bokserki damskie zaczerpnięto z chłopięcych bokserek, to majtki wygodne dla dziewczyn lubiących sport; majtki modelujące dają skorygowaną sylwetkę. Staników nie warto specjalnie opisywać, ale trzeba wymienić ich rodzaje: stanik bez ramiączek, push-up, w połowie usztywniany (semi-padded), usztywniany (padded), miękki (soft) oraz bezszwowy, czyli biustonosz do uprawiania sportu nazywany inaczej „t-shirt bra”.
2019-06-28 18:24:05