Menu strony

Co będzie modne w porze jesiennej?

Już niedługo na nasze ziemie nadciągnie wielomiesięczna pora błota i kałuż, pora zatem nabyć ubrania idealne na takie trudne warunki pogodowe - np. trencz.

W tym roku modny będzie stylowy trencz, czyli zgrabny kobiecy płaszcz. Taki ubiór rewelacyjnie wygląda zarówno z cielistymi rajstopami, jak i zwykłymi spodniami. Znaczącym atutem trenczu jest to, że doskonale chroni on nosicielkę przed szarugą, a zarazem jest lekki i powabny. Posiada on wszystkie zalety klasycznego płaszcza, ale nie ma jego mankamentów. Jeżeli chodzi o kolor takiej kreacji, tej jesieni modne będą maślany oraz beżowy. Oznacza to niestety, że trencz może się łatwo zabrudzić, jednak opłaca się nadać trochę światła jasnym odcieniem tej naszej polskiej smętnej jesieni.
koszule flanelowe


Do wybranych ubrań powinno się jeszcze koniecznie dorzucić stylowe obuwie. Najkorzystniejszym wyborem są normalne botki damskie. Warto wybrać odcienie jasne, tak aby nie kłóciły się z jasnymi płaszczem i spodniami – możesz nabyc np. damskie botki perłowe. O ile wielkie spektrum oferowanych w Polsce marek powoduje, że czujesz się zdezorientowana, pragniemy ci polecić firmę Bershka. Fabrykant ten jest kontrolowany przez tą samą grupę firm, co słynna marka Zara. Bershka funkcjonuje już od 15 lat i może się pochwalić dużą popularnością. W 2005 marka zjawiła się w Polsce. Teraz sklepy marki Bershka można zobaczyć w większości miast. Autor www.wygodnie.comeak-->
Jeżeli pragniesz znaleźć szczegółowe informacje na temat nowych modnych kreacji, poszperaj w cyberprzestrzeni. (polecana strona)polecana stronaje wiele portalów tematycznych, na których zobaczysz najgorętsze nowinki ze świata mody oraz przydatne rady ciuchowe. W sytuacji, jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi na pytania, możesz zarejestrować się na jakieś internetowe forum modę i zapytać o rady aktywnych tam użytkowników – bardzo możliwe, że ktoś cię uratuje. Mądrze jest także nabyć któryś z oferowanych w kioskach periodyków tematycznych.


Polecamy też

Gdzie najlepiej kupić wygodne i modne obuwie?

Buty Reebok Workout
W tym sezonie modny będzie stylowy trencz, czyli skrócony kobiecy płaszcz. Taki płaszcz świetnie wygląda zarówno z naturalnymi rajstopami, jak i zwykłymi spodniami. Wielką zaletą trenczu jest to, że doskonale zabezpiecza on właścicielkę przed chłodem i wilgocią, a jednocześnie jest lekki i powabny. Ma on wszystkie zalety normalnego płaszcza, ale nie ma jego minusów.
2019-09-18 16:06:05