Menu strony

Jakie produkty są konieczne do własnoręcznego wykonania manicure hybrydowego?

O hybrydzie można by usłyszeć wiele pozytywnych opinii. Nie psuje paznokci, długo się trzyma, utwardza też płytkę (przez co paznokcie znacznie szybciej rosną), nie odłupuje się, a manicure prezentuje się nieskazitelnie przez przynajmniej parę dni.


wyglądu


Nawet dzieląc usłyszane opinie przez 10, hybrydy zdają się być interesującym wyborem. Manicure hybrydowy u stylistek w większym mieście to koszt co najmniej 100 złotych (albo od 50 u jakiejś znajomej), czyli jest trochę niższy, niż koszt zakupu najważniejszych produktów do zrobienia hybrydy w mieszkaniu. Warto zaryzykować i zamówić najpotrzebniejsze towary. Koszt całkowity to ok. 150 zł. Warto kupować towary w hurtowniach. Tego typu miejsca mają sklepy internetowe i wiele okolicznych sklepów w całym kraju. Warto używać lakierów hybrydowych obecnych w sklepach z kosmetykami, ale cała reszta, czyli płyny, lampa, pilniki czy waciki również będą konieczne. Bywa tak, że hybrydę nakłada się znacznie łatwiej, niż zwykły lakier.

Kiedy będziesz szukać innych tego typu danych na temat poruszany w niniejszym tekście, to wejdź tu powiększanie ust wrocław - niewątpliwie te artykuły także Cię zaciekawią.

Hybryda ma gęstą konsystencję, a nawet jeżeli wyjedzie się poza paznokieć, to lakier hybrydowy można by zmazać oraz nie pozostawi śladu.


Lakier się wzmacnia dopiero w lampie. Od razu po nałożeniu ostatniej warstwy można działać normalnie (bez uważania na przypadkowe dotknięcie jakiejkolwiek reczy paznokciem). Rzeczywiście hybryda utrzymuje się około 10 dni. A często nawet trochę dłużej. Do zrobienia typowego manicure hybrydowego w swym domu, potrzebne są lampy LED lub UV (lakier utwardza się 4 razy prędzej, niż w UV, jednak tego typu lampa jest o wiele droższa). Niezbędny jest też pilnik do nadania kształtu paznokciom. Najlepszy jest szklany albo wykonany z papieru. Następna potrzebna rzecz, to bloczki polerskie do niezwykle łagodnego zmatowienia płytki paznokcia.


Polecamy też

Zasadnicze wyposażenie kompetentnego gabinetu kosmetycznego

peeling
Gabinety kosmetyczne proponują współcześnie niesłychanie dużo rozlicznych zabiegów upiększających dla kobiet i mężczyzn. Przeglądając ofertę gabinetów i salonów kosmetycznych, ujrzymy więc, że jest ona ogromnie bogata i bardzo fascynująca.


Konieczne są także narzędzia do likwidacji skórek oraz cleaner, zatem roztwór, w którym odtłuszcza się oraz oczyszcza paznokieć przed nałożeniem bazy. Trzeba przygotować także waciki bezpyłowe.
2022-10-15 08:12:02