Menu strony

Czas spać, czyli co na siebie założy, by zagwarantować sobie wygodę

Oczywiście duża część pań jako strój do łóżkakupuje nocną koszulę. Ale wśród obu płci często kupowanym nocnym strojem jest piżama.

Swobodny i
kobiety w piżamach
luźny krój, którym wyróżnia się piżama jest dowodem na to, że bardzo dużo ludzi wybiera je jako strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna i flanela – to tkaniny, z których szyje się piżamy często. Częstą cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama skrojona jest ze spodni oraz z bluzy. Panuje jednak opcja, jeżeli chodzi o długość spodni i rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem oraz długimi spodniami wspaniale sprawdza się zimą, ta z krótkimi spodniami i rękawami jest dobra na cieplejsze noce. W piżamach sypiają nie tylko kobiety oraz panowie, ale tak naprawdę nasze pociechy. Piżama z długim rękawem dla pociech takżedobrze sprawdzi się w czasie zimowych nocy. Pośród luźniejszych strojów domowych wielką rolę odgrywa szlafrok. Aktualnie szlafroki damskie poprzedziły eleganckie, zdobione sporą ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są aktualnie z niezwykle różnorodnych tkanin. Te naprawdę eleganckie szyte są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: jagna.pl/bielizna-nocna-szlafroki-c-67_68.html
piżama
Do w ostatnim czasiemodnych krojów damskich szlafroków zalicza się szlafroki kąpielowe. Mimo wszystko większość z nich jest wykonywana z frotte.


Polecamy też

Bądź trendy tej wiosny i dopasuj płaszcz do swojego image'u

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy uporać się z przychodzącą wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale cienkich płaszczykach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.
Tkanina ta bardzo idealnie wchłania wilgoć, do tego jest niezwykle ciepła. Pośród modeli szlafroków znajdziemy między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki szyte z frotte są jednak ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w domach. Jeśli wybieramy się w podróż, lepiej odszukać szlafroka uszytego z delikatnego materiału. W bagażu mniej miejsca zajmą szlafroki uszyte z jedwabiu, satynowe bądź uszyte z cienkiej tkaniny bawełnianej. Wśród modeli szlafroków odszukamy modele nie tylko przeznaczone dla kobiet, ale także szlafroki męskie oraz szlafroki o standardowym kroju, które mogą nosić przedstawiciele obu płci. Firmy które zajmują się wytwarzaniem szlafroków kierują wybraną ofertę nie tylko do pań oraz mężczyzn, ale także do dzieci. Współczesne szlafroki są bardzo kolorowe.
2019-04-22 04:12:02