Menu strony

Jesienne trendy 2013

kurtki i płaszcze
Mimo, że rok dwa tysiące trzynaście dopiero się rozpoczął, a aura zimowa w pełni projektanci już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno - zimowym 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na pokazach mody, a także na ulicach polskich miast. W tendencjach widać nawiązania do stylu lat trzydziestych oraz 20-tych – dopasowane płaszcze, ołówkowe spódnice, marynarki z łatami oraz berety, sprawią, że poczujemy się jak w starodawnym filmie, a a to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W tym sezonie niezwykle dużą popularnością cieszy się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O skórzanej odzieży na pewno można powiedzieć że jest oznaką luksusu i dobrego smaku. Co warte podkreślenia, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma produkująca ubrania i galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma ogromny wybór – zaczynając od odzieży wierzchniej po asortyment taki jak przyborniki, portmonetki i rękawiczki.

Wittchen – historia marki

Polecamy też

Dlaczego opłaca się kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest odpowiednia? Co warte wiedzieć?

sklep z odzieżą używaną
Branża mody to nie tylko najmodniejsza odzież ze sklepów z wyższej półki – to też odzież innego sortu. Hurt tego rodzaju odzieży w aktualnych czasach staje się coraz bardziej popularne.


Firma została założona w trzynaście lat temu przez Jędrzeja Wittchena, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tego czasu Spółka wyprodukowała bardzo wiele kolekcji a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu.

Jeżeli szukasz podobnych danych na opisywane zagadnienie, odnajdziesz je na pewno pod tym odnośnikiem, zatem nie zwlekaj tylko kliknij tu.

Produkty można nabyć nie tylko w salonach firmowych, ale także za pomocą internetu. Skóry z których wykonana jest odzież i galanteria należą do najlepszych gatunkowo ich produkcja jest na najwyższym poziomie.

Nowe trendy na jesień 2013 widać także w najnowszej linii tej firmy. Kurtki wittchen doskonale chronić nas będą przed chłodem oraz burzami i co najistotniejsze – nie zniszczą się przez wiele kolejnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez odcienie szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w wyglądzie dodatków.
Twórca artykułu: Rufus
2021-02-22 07:24:05