Menu strony

W jaki sposób przedłuża się paznokcie metodą żelową?

Przedłużanie paznokci wielokrotnie kojarzy się z nie za bardzo naturalnym, nieco nawet kiczowatym wyglądem. Tyczy się to przeważnie starych metod oraz mody na dosyć nienaturalne długie paznokcie. Jednak nowoczesne metody wydłużania paznokci zezwalają na osiągnięcie bardzo naturalnych kształtów paznokcia.
stylizacja


Struktura może wyglądać w takiej sytuacji niezwykle właściwie, z kolei manicure jest bardzo elegancki oraz prosty.


paznokci Słupsk


Dla przykładu przedłużanie paznokci przy pomocy żelu jest aktualnie najbardziej popularną metodą przedłużenia koło akrylowej. Tego typu zabieg rozpoczyna się od przygotowań paznokcia do nałożenia żelu.

Jeśli potrzebne Ci kolejne źródło inspiracji, zajrzyj koniecznie (https://hempplant.pl/) pod ten odsyłacz. Zobaczysz w tamtym miejscu artykuły utrzymane przy wykorzystaniu zbliżonej narracji.

Struktura musi być wysuszona i wygładzona, żeby ułatwić przywarcie. Na początku trzeba skracać paznokcie do długości palca, później następuje zmatowienie płytki i odtłuszczenie za pośrednictwem bezkwasowej lub kwasowej bazy pod żel. Przed stadium żelowania trzeba wyeliminować jeszcze skórki, tak jak w wypadku typowego manicure. Kolejny etap to już przyklejenie formy posiadającej wybrany uprzednio wzór, która to forma dopomaga utworzyć odpowiedni kształt paznokcia. Forma to stosunkowo niewielka naklejka na paznokcie, która umieszczana jest na nich od spodu. Jeśli interesuje Cię takie przedłużanie paznokci Słupsk to miasto, w którym istnieją gabinety kosmetyczne, które chętnie podejmą się tego typu zabiegu.


Żel można nakładać również na tipsy albo bez formy, jeśli komuś nie zależy na długości. Na środek każdego paznokcia trzeba nakładać kropelki żelu, a w następnej kolejności wkłada się ręce pod lampkę ultrafioletową, żeby utwardzić paznokcie. Żelowanie powtarza się od 3 do 4 razy, zależnie od warstw. Tworzenie kształtów ma miejsce od chwili nakładania drugiej warstwy.
Po nałożeniu tego typu żelu, należy przejść do piłowania oraz do mycia powstałej właśnie płytki. Nadaje jej się odpowiedni zarys, spiłowuje zbędną ilość żelu. Ostatni moment to malowanie paznokci.
2022-07-23 07:53:07