Menu strony

W jaki sposób wykonuje się modny w dzisiejszych czasach manicure hybrydowy?

Pielęgnacja paznokci to jeden z często realizowanych zabiegów w salonach kosmetycznych, których częstotliwość wykonywania można byłoby porównać do częstotliwości odwiedzin w gabinetach fryzjerskich.


kremy


Nie ma w tej kwestii nic dziwnego, ponieważ definitywnie to właśnie dłonie są przecież niejako wizytówką każdej kobiety. Główną zaletą wynikającą z wykonywania tego typu zabiegów kosmetycznych na dłoniach jest ich znaczna różnorodność, która sprawia niekiedy, że klientki nie mają pewności, na który z zabiegów się zdecydować. W poniższym tekście opiszemy, jakie istnieją różnice między manicure hybrydowym a żelowym, czy też manicure japońskim. Dla przykładu ten drugi, zatem manicure japoński to zabieg dający stylowy i subtelny efekt w postaci mocnego nabłyszczenia paznokcia oraz wypielęgnowanych skórek. Opiera się on na odsuwaniu albo wycinaniu skórek paznokci, nawilżeniu ich i odżywieniu czy też wzmocnieniu płytki paznokci, która ponadto otrzymuje właściwy i śliczny blask.


manicure słupsk


Polecamy też

Po co udajemy się do fryzjera?

wella maska do włosów
Fryzjer to ten typ zawodu, którego istnienia nie trzeba na pewno nikomu tłumaczyć. Zwłaszcza kobiety lubią korzystać z fryzjerskiego kunsztu. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak bardziej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej wymyślnych technik.


Kosmetyczka robi taki zabieg za pomocą specjalnych proszków oraz past, które następnie wciera w płytkę paznokci, a w taki sposób bardziej ją regeneruje. Jeżeli interesuje cię tego typu manicure Słupsk jest miastem, gdzie można go przeprowadzić w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym. Jeżeli zdecydujesz się na taki zabieg, paznokcie staną się wtedy bardziej elastyczne, silnie wzmocnione i oczywiście śliczne. W wielu wypadkach można zalecić taki zabieg jako znakomity sposób na odbudowę płytki paznokcia, dla przykładu po nieprawidłowo wykonanych lub ściągniętych tipsach żelowych.


Przed wykonaniem zabiegu robi się tzw. kąpiel dłoni, która ma za zadanie lekkie zmiękczenie skórek paznokcia, ponieważ w taki sposób przyszykowane będą one potem łatwiejsze do usuwania.
2022-12-02 08:30:08