Menu strony

Co jest istotne przy wybieraniu salonu fryzjerskiego i jakie cechy powinna posiadać właściwa fryzjerka?

Żaden człowiek nie jest gotowy powierzyć swoich włosów pierwszemu lepszemu fryzjerowi. Ścięcie lub farbowanie włosów bardzo rzadko traktujemy jak sprawę niezwykle banalną. Najważniejsze jest zaufanie do fryzjerki oraz zrozumienie klienta.


Najistotniejsza cecha dobrego fryzjera, to jego zdolności techniczne.
fryzjerka


Fryzjerka, która obcina włosy krócej niż o to prosimy, albo której kolorowanie często się nie udaje jest to zła fryzjerka. Dziś zdarza się to rzadko, lecz musimy brać pod uwagę to, że przez cały czas może się to zdarzyć. Musimy zatem decydować się na popularne marki, które posiadają do dyspozycji sieć franczyzobiorców. W takiej sytuacji będziemy mieć pewność, że trafimy na kompetentnych fryzjerów. Fryzjerów tych obowiązują reguły firmy.

Nie wahaj się! odwiedź nasz pomocny link (https://pl-pl.facebook.com/13tattoopl) i powiedz o nim wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To ważne, żeby dowiedzieć się interesujących rzeczy.

Niezbędną cechą, którą powinna posiadać dobra fryzjerka to umiejętność słuchania. Właściwa fryzjerka powinna potrafić wysłuchać swych klientek i przewidzieć to, czego oczekują, a najlepiej sprostać tym oczekiwaniom. Jeśli chcemy wyjść od fryzjerki z fryzurą, która do nas pasuje, i która nam odpowiada, powinniśmy darzyć swą fryzjerkę zaufaniem i musimy czuć się wysłuchane przez nią. Nigdy nie mamy pojęcia jednak czy fryzura jest idealna. Jednak najbardziej istotne jest to, żeby można się było bez trudu uczesać i żeby Twoi znajomi odbierali Twoją fryzurę pozytywnie i żeby fryzura podobała się Tobie.


Istotnym punktem właściwego salonu fryzjerskiego jest higiena. Higiena musi być utrzymywana w sposób systematyczny. Porządek i schludność w salonie fryzjerskim są niezaprzeczalną podstawą. W co poniektórych salonach są stosowane jednorazowe fartuchy, gdyż fartuchy tekstylne nawet jeśli są prane co jakiś czas, to rzadko kiedy są używane jedynie jeden raz. W co poniektórych salonach fartuchy oraz ręczniki są jednorazowego używania. Jest to bardzo cenione przez klientki.
Gdy zasiądziemy już na fryzjerskim fotelu, wtedy fryzjerka powinna zapytać nas jakiego rodzaju kosmetyków używamy i jak pielęgnujemy włosy. Na bazie tego typu informacji fryzjerka będzie rozumiała lepiej jak ma się naszymi włosami zająć.
2022-06-21 00:00:02