Menu strony

Po co udajemy się do fryzjera?

Fryzjer to ten fach, którego istnienia nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Zwłaszcza panie lubią korzystać z fryzjerskiego kunsztu. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie odświeżenie fryzury. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak bardziej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą cudownych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych metod.
Już nie wystarczą zwykłe maszynki do strzyżenia do kupienia tutaj, aby wykonać wymyślną fryzurę. Ale nie samym strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów

Jakie zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż zwykle te, w których nie potrafią dopomóc im koleżanki i konieczna jest pomoc fachowca. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym prosto jest używać, dlatego jeszcze kobiety odwiedzają fryzjerów, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonny zabieg, który wymaga staranności chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z farbowaniem. Często panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie właściwy. Paleta ta zawiera duży przekrój odcieni. Unikają przy tym niedofarbowanych miejsc farby. Lepiej czasem ponieść jakieś koszty, aby być zadowolonym z efektu, niż wyglądać jak swego czasu Ania z Zielonego Wzgórza.

Jeśli te odcienie są za mocne, innym wyborem jest Wella touch. Są to tonujące kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom naturalny blask. Dodatkowo farby te wzmacniają włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak keratyna. Wasze włosy będą lśniące.

Olejek arganowy pomaga zregenerować zniszczone włosy.

Jeżeli masz chęć uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu do źródła (https://dotatuazu.pl/pl/c/HIGIENA/96) - w tamtym miejscu są one niezwykle ciekawe.

Zabiegi z nim to czysta przyjemność. Wtajemniczeni mówią o nim olejek młodości. Wzmacnia włosy. Kuracja nim polega na wcieraniu go w cebulki włosów lub tylko na końcówki trzy razy w tygodniu. Posiada specyficzny, więc fryzjerzy powinni stosować go przed myciem głowy. Rewelacyjnie zdaje egzamin przy zniszczonych włosach.

Tak, więc drogie Panie, prostownice do włosów polecanej marki, suszarki i co tam jeszcze macie, chowajcie do szafek i umówcie się do fryzjera. Trzeba, czasem pozwolić sobie na chwilkę relaksu. Tobie też się to należy!
Twórca artykułu: A.Z.
2022-12-08 07:01:04