Menu strony

Co powinno się znaleźć w klasycznej damskiej szafie? Jakie ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasami jest, że kobieta ma całą szafę ciuchów, a nie wie tak naprawdę co na siebie włożyć. Niby znajdują się tam kreacje na wszystkie okazje, lecz brakuje właściwie tej konkretnej na dany dzień. Dlaczego tak się dzieje i czy coś można na to poradzić?Często mamy w naszych szafach zdecydowanie zbyt wiele ubrań, ale później i tak zdaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie ciekawe i idealne do danej chwili.


szafa
Problemem jednak nie jest to, iż nic w naszych szafach nie ma, natomiast to, że mamy tam za dużo ubrań, zaś z częścią tych rzeczy bez wątpienia trudno się rozstać. Niektóre ubrania się zostawia z powodów sentymentalnych, inne ponieważ po prostu mogą okazać się przydatne. Jednocześnie zakupuje się nowe rzeczy pod wpływem impulsu, ponieważ są modne, a niekoniecznie dobrze na nas wyglądają. To wszystko powoduje, że chociaż nasza szafa jest przepełniona, to niestety nic w niej nie ma. I co z tym zrobić? Niestety, należy zacząć od kroku podstawowego, czyli usunięcia garderoby - stylizacja na wigilię. Wyrzućmy te, które są za ciasne, albo jakich nie zakładaliśmy przez ostatnie lata, gdyż to oznacza, że nie będziemy ich potrzebować. To co się ostanie powinniśmy sprawdzić pod kątem kolorystycznym, ale do tego zobaczmy czy ubrania czasem nie są rozciągnięte, zmechacone albo też poplamione. W szafie muszą znajdować się przede wszystkim rzeczy uniwersalne.


klasyka w szafie
Dobrze jest posiadać tak zwaną małą czarną, jeszcze w dwóch innych fasonach, ciemny kostium w kolorze granatowym albo czarnym jak również czarne i białe spodnie przykłady tu: artykuł. Powinny również się znaleźć dobrze skrojone żakiety, które przydają się w różnych sytuacjach. Dobierzmy również biżuterię i dwie eleganckie torebki. W takiej szafie musi również być prostego kroju trencz oraz ciepły płaszcz, jaki zawsze jest w modzie. Tak właśnie wygląda moda damska na co dzień, mając w związku z tym takie podstawowe ubranie możemy być pewne, iż będziemy wyglądać zawsze modnie i elegancko. W szafie muszą być także proste, zrobione z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa i dżinsowe spodnie. Dobrze jak będą to chociaż dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do obuwia na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do butów na niskim obcasie.
2019-06-07 10:34:02