Menu strony

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej wykonuje wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi stylizowane sesje fotograficzne w plenerze.
kobieta w sukni ślubnej
Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Firmy florystyczne przygotowują kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a wizażystka zrobi jej profesjonalny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnej nocy. Jedynym szczegółem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek niejednej pannie młodej jest suknia ślubna - można ją znaleźć na dobrana suknia ślubna powinna wyrażać styl i osobowość kobiety i sprawić, że będzie wyglądała najpiękniej w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w znalezieniu sukni okaże się profesjonalny salon specjalizujący się w modzie ślubnej. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle w różnych kombinacjach frazy: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje wyrażeń po to, by dobrze przeszukać Internet. Przeczytajmy również wpisy na ten temat na forach internetowych lub po prostu zasięgnijmy opinii znajomych. W upatrzonym salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób prezentowania stroju, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z sukniami ślubnymii wspólnie ze projektantem rozważyć, czy ten krój będzie pasował do naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach ważnych w przygotowaniach do wesela lub ślubu na: .

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy rodzaj figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo smukłe mogą sobie pozwolić na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niewysokie dobrze prezentują się w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej zaprezentują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych tkanin.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i pięknie. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć nastrój panny młodej w ten najważniejszy dzień.
2020-02-01 07:13:09