Menu strony

Bądź trendy tej wiosny i dopasuj płaszcz do swojego image'u

Nim lato na stale zagości w naszej szafie musimy uporać się z nadchodząca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem pochowajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak zaledwie jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych ubrań w nadchodzących dniach całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie traćmy nadziei, miłe panie i już przyszykujmy portfele, aby w zbliżającym się sezonie glamour.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych stylowo lat. Przetrząśnijmy, zatem szafy naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy w nich znaleźć i dopasować do obecnych pomysłów. Na przekór porze roku, która jest zwykle kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy miłośniczek jaskrawych kolorów takie praktycznie nie będą występować. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć na nowo. Ubrania, których znakiem firmowym są wyraźnie i szeroki pas uwidaczniający zgrabną figurę, znów zagoszczą wszem i wobec.

Polecamy też

Potrzebujesz porady w kwestii ubioru? Zdecyduj się na zakupy ze stylistką.

kobieta na zakupach
Nadchodzą wakacje! Upragniony czas odpoczynku i relaksu. W końcu możemy spakować walizki i wyruszyć na długi wypoczynek. W zależności od zainteresować będą to góry, morze, albo po prostu wyjazd na wieś?


Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, zachwycą kobiety tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria, które o tej porze roku uczynią z Ciebie modową boginię.
Twórca artykułu: Rufus
2019-07-27 07:05:03