Menu strony

Trendy w sezonie wiosna 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal obowiązywać będą kolory pastelowe królujące tej zimy. Poza nimi, spotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno jeżeli chodzi o barwy, jak też faktury materiałów.
Tym co zdaje się je jednoczyć, jest ukazywanie kobiecości w wielu momentach życia. Ponownie pojawią się spódnice rodem z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące nienachalnym seksapilem. Dopasowane kroje, w zestawieniu z lejącymi się materiałami, bez wątpienia będą poruszać fantazję. Długie kurtki wiosenne proponowane w tym sezonie, bardzo dobrze wpasują się w taki klimat. Każda osoba odnajdzie pośród nich tą, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do dziewczęcych spódnic, a ze skaju - do stylizacji niesfornej kobietki.

Absorbujący post? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona również przedstawia wartościowe źródło informacji, które nawiązuje do podnoszonej problematyki.

Moda wiosna 2013 po pierwsze docenia łączenie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej tworzywa skóropodobne, wydaje się skutecznie zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 kochają je nie tylko ze względu na walory ekologiczne, ale także dlatego, że posiadają w sobie odrobinę klasycznego kiczu. Jest to następny „must have” w tym sezonie. Do łask powróci również look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawianiu komfortowych ubrań sportowych z eleganckimi,ale też plastikowymi dodatkami.

Polecamy też

Co zawiera kosmetyczka kobiety?

Nad koniecznością posiadania wielu kosmetyków nie trzeba się zastanawiać – wiadomo, że nie można bez nich funkcjonować. Panie z reguły kupują swoje ulubione preparaty, z którymi rzadko się rozstają. Jakie preparaty pielęgnacyjne są nam niezwykle potrzebne?


Przygotowując się na urlop, nie można także zapominać o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wariantach sugerowane są na aktualny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu retro - z uroczymi chwościkami. W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Co więcej stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w opcji z wysokimi bokserkami, zarówno podkreślającymi kobiece kształty, jak też maskującymi problemowe miejsca.

Moda wiosna (wiosenna moda) 2014 daje więc ogromne pole dla fantazji. Można swobodnie łączyć pozornie sprzeczne części garderoby i kroje. Odrobinka plastiku także jest mile widziana, bo jakby nie było zależy nam na pokazaniu, że trendami można zajmować się nie tylko dosłownie.
Treści źródłowe: http://kraina-stylu.pl
2022-06-22 14:01:09