Menu strony

Blogowy styl, czyli polska moda

Jakiś czas temu w naszym kraju zaczęły działać blogi szafiarskie. To na nich każdy może podglądać modę nietypową, która nie mieści się w regułach, ale też proste stylizacje rodem z sieciówek. Obecnie sporo blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Polecamy też

Miejskie modelki

Centrum handlowe
Jakiś czas temu w naszym kraju zaczęły działać blogi szafiarskie. To na nich można podejrzeć modę eklektyczną, która nie mieści się w schematach, ale także typowe stroje prosto z sieciowych sklepów. Dzisiaj dużo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.


Kiedyś blog odzieżowy był tylko pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się odzieżową pasją. Blogerki demonstrowały, co upolowały w czasie wyprzedaży lub w ukochanych lumpeksach. Niektóre z nich sukienki H&M lub innej modnej firmy kupowały naprawdę za 5zł. Robiły spotkania, zamieniały się ciuchami, a czasami znane firmy odzieżowa dawała miły prezent. Trend przyjął się tak mocno, że otworzyło się mnóstwo blogów, a najlepsze zamieniły się w profesjonalne strony WWW i przynoszą korzyści.

Ekskluzywna moda W związku z tą ewolucją popularne blogerki nie tak często zakładają kurtki H&M złowione na promocjach, dzisiaj dla nich tworzą polscy projektanci. Mnóstwo dziewczyn propaguje odzież naszych marek i projektantów, wkraczających na rynek. Blogerki dostają więc drogie ubrania, nie pamiętając już, jak wiele znaczyło kilka tal temu 5 zł w czasie promocji w szmateksie. Zazwyczaj atakowane i przede wszystkim oczekiwane są pomysły projektantów dla znanych sieci odzieżowych, tak jak chociażby Versace dla H&M kolekcja 2013. Kolekcje światowych marek nie są masowe, a w modzie najczęściej ważne jest to, aby różnić się od pozostałych. To zdecydowanie miła wiadomość, że mamy blogerki, które są w stanie luksusowo się ubierać.

Blogerka to zawód? Dziewczyny, które odniosły sukces na swoich blogach, dzięki kreatywności i profesjonalnym zdjęciom, jeżdżą po całym świecie jako twarze marki. Są zapraszane na pokazy mody razem z gwiazdami, odwiedzają każdy Fashion Week.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to tutaj także jest zamieszczona świeża wiadomość (http://zegarki.pl/pl/zegarki-alpina), która na pewno będzie Ci odpowiadać.

Nie podejrzewały, że z blogerek prezentujących ciekawe „outfity” będą poważanymi modelkami, stylistkami, czy też projektantkami. Jeżeli jakaś z nich nosi sweter H&M, można podejrzewać, że grupa fanek pójdzie do sklepu po taki sam.
Treści źródłowe: domodi
2021-11-29 07:01:04