Menu strony

Ubierz się na biało

Można zauważyć, że w świecie ubrań dominować zaczęły kolory jasne. Ciuchy białe są idealne w trakcie upalnych miesięcy – tą metodą człowiek mniej odczuwa temperaturę. Ciuchy białe są z tego powodu nagminnie noszone przez ludzi z terenów południowych. Według specjalistów od mody takie ubrania można nosić również zimą.

białe sukienki w style=
Jak wiadomo, jesień nad Wisłą to najczęściej słota, zatem zakładanie na siebie jasnych ciuchów może zakończyć się dużymi plamami – jednak jest pewien ratunek. Białe ubrania, takie jak na przykład białe sukienki, mądrze jest nosić w bezdeszczowe dni. Można też wdziewać je tylko na znamienite okazje. Rozmaite bale jesienią zazwyczaj odbywają się w zamkniętych miejscach, dlatego znika niebezpieczeństwo związane z błotem.

Na doniosłych wydarzeniach świetnie sprawdzą się modne szpilki beżowe na sporym obcasie. Powinno się pamiętać, że trzeba do nich dopasować resztę ciuchów – polecamy ujednolicone koncepcje. Łączenie jasnych butów z ciemnymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na opak. Nie trzeba także zakładać na siebie przesadnie ujednoliconych ciuchów – warto zdecydować się po prostu na różne odcienie jasnych barw. Znakomitym przykładem jest pakiet: beżowe szpilki, ecru spodnie i srebrna góra. Tak wystrojona możesz iść nawet na najelegantsze bale tej zimy!

Kiedy w naszym kraju znów przyjdą gorące dni, wsuń na siebie bermudy (zobacz: . Te bajeranckie spodnie wracają do sklepów – w tym roku będą popularne oczywiście egzemplarze w jasnych odcieniach. Do takiego ubioru rozsądnie dodać leciutką górę z energetycznymi wzorami. Gorące miesiące kojarzą się właśnie z takimi energetycznymi skojarzeniami i lekkością życia.


Polecamy też

Interesujące wskazówki odzieżowe

kobieta na zakupach
Być modnym i eleganckim? W jaki sposób to zrobić? Niżej zamieściliśmy kilka porad. Najczęściej przy tym lepiej nie żałować sobie odrobiny pieniędzy na niezbędne ubrania. Trzeba zadbać od razu o dodatki do ubioru, o szykowne, wymarzone wisiorki pasujące na przykład.

Do zestawu dorzuć stylowe dodatki w zbliżonej tonacji – z bermudami współgra topowa przewiewna torebka z wielokolorowym wzorem. Możesz jeszcze dorzucić jasną apaszkę, którą można się osłaniać przed promieniami słonecznymi w najgorętsze dni, oraz okulary słoneczne w tej samej stylizacji
.
2020-06-14 07:15:03