Menu strony
finanse

Kontrola finansów w przedsiębiorstwie

Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, aby wszystkie jego elementy mogły działać jak należy. Jedną z koniecznych spraw jest kontrola finansów, dzięki której możliwe jest zmniejszenie ryzyka pojawienia się bankructwa. Co należy wiedzieć o odpowiednio zrealizowanej kontroli?
praca w grupie

Dobre strony organizowania wyjazdów firmowych

Każdy dyrektor przedsiębiorstwa dobrze wie, że nic tak nie buduje relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. W zależności od tego jaki jest cel pracodawcy, wyjazd jest dopasowany do wytycznych.
Firma konsultingowa

Oferta konsultingowa w kraju

Aktywność rynkowa taka jak coaching cieszy się ogromną popularnością. Bycie gotowym na rozmaite warunki oraz na rozmaitą ewentualność managementu poszczególnych firm leży w gestii tak zwanych coachów, którzy są doświadczonymi ekspertami. Prezentują oni na spotkaniach grupowych zróżnicowane, skuteczne i nieskomplikowane techniki, dzięki którym pracownicy managementu mogą nauczyć się postępowania również w niełatwych sytuacjach.
integracja na imprezach

Wyjazdy firmowe - znakomita okazja do integracji pracowników.

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by zobaczyć jak wiele możliwości wsparcia mamy.
pieniądze

Wybieramy biuro rachunkowe

Jeśli prowadzimy przedsiębiorstwo zatrudnienie biura rachunkowego to kluczowa decyzja. Nie możemy oczywiście powierzyć niekompetentnym osobom takich spraw, jak prowadzenie naszych dóbr. W tym niedługim artykule podpowiem wam, na co zwracać uwagę przy tej trudnej decyzji i jak odszukać najbardziej godne zaufania biura rachunkowe Poznań.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe

Ochrona praw autorskich

Rozwój technologii jest błogosławieństwem naszych dni. Temu, że rodzą się dziesiątki nowych wynalazków w ciągu miesiąca, a część z nich wdraża często radykalne zmiany w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas wygodnie, bezpiecznie i wielokrotnie szybciej załatwiać tematy, które dawno temu wymagały dużo więcej wysiłku. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych minionego wieku – fakt, że były telefony, to już był sukces, ale starsi wspominają, że dostęp do aparatów telefonicznych i tak był ograniczony, a każda istotna transakcja, duże zakupy i pozostałe ważne tematy potrzebowały najczęściej całego dnia lub podróży nawet do innego miasta. Przypominając sobie wymianę listów – cóż, wysłanie poczty elektronicznej zajmuje nam dzisiaj kilka minut, zaś w tamtych latach nadanie listu wiązało się z wypadem do urzędu pocztowego, odczekaniem swojego w kolejce, a potem długim i denerwującym czekaniem na odpowiedź adresata.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

W dzisiejszych czasach coraz więcej korporacji zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by zaobserwować jak bardzo dużo możliwości pomocy mamy.
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego

Kurs na wózek widłowy jest od pewnego czasu bardzo wzięty

Od jakiegoś momentu polski rynek pracy nie jest w za ciekawej formie. Bardzo ciężko dostać dochodową pracę. Czasami trudno otrzymać jakiekolwiek stałe zatrudnienie. Nawet ci, którzy mają już prace, nie są w stanie być pewni jutrzejszego dnia, gdyż korporacje w poszukiwaniu oszczędności likwidują etaty. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest szalejący kryzys. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest całkiem bez wyjścia.
Szkolenie sprzedażowe

Szkolenia jako znaczący katalizator zmian w życiu zawodowym

Kształcenie zawodowe to coraz nagminniej nie jedynie wynik indywidualnej potrzeby samorozwoju, lecz również wymóg rynku. Kursy zdołają być istotnym katalizatorem transformacji w życiu zawodowym.
budynek Living Tomorrow

Plusy coachingu

W dzisiejszych czasach dużo firm szuka doskonałych specjalistów od coachingu umiejących dobrze przekazać swoją rozległą wiedzę, którą szczególnie mocno doceniają wielkie firmy oraz liczne przedsiębiorstwa. Aby trafnie dokonać wyboru spośród propozycji trenerów najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale także osądami tylko znanych specjalistów obznajomionych z zagadnieniem czy prasowych rankingów.