Menu strony
Firma konsultingowa

Oferta konsultingowa w kraju

Aktywność rynkowa taka jak coaching cieszy się ogromną popularnością. Bycie gotowym na różne warunki oraz na różną ewentualność managerów poszczególnych firm leży w gestii tak zwanych coachów, którzy są doświadczonymi ekspertami. Prezentują oni na spotkaniach edukacyjnych zróżnicowane, skuteczne i nieskomplikowane techniki, dzięki którym pracownicy managementu mogą nauczyć się postępowania też w niełatwych sytuacjach.
Warto mieć ubezpieczenie

Kupuj ubezpieczenie z głową

Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym, że może się w naszym życiu przytrafić coś złego. Jak twierdzi pan Tomasz, agent oferujący ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest wielki błąd. Najczęściej nie rozważamy, że możemy mieć wypadek drogowy, że możemy popełnić bardzo znaczący błąd w pracy albo że nasze mieszkanie może się spalić lub zostać okradzione.
kostka rubika

Coaching w biznesie w stolicy - oferty warte polecenia

Coaching to zjawisko, z którym ostatnio można się spotkać coraz częściej. Termin ten określa rozmaite działania, których celem jest doprowadzenie do dynamicznego rozwoju klienta. Strategie coachingowe szczególnie często używane są w biznesie. Na terenie Polski coaching nadal kojarzy się z działaniami o charakterze elitarnym. Coraz więcej przedsiębiorców dowiaduje się jednak, że jest to strategia dostępna niemal dla każdego, a koszty nie są aż tak zawyżone.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Na jakie szkolenia menedżerskie warto obecnie zdecydować?

W dzisiejszych czasach firmy stawiają na dokształcanie pracowników. Każdy z ekipy menedżerów też chce się dokształcać dodatkowo, m.in. biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach czy kursach. Najskuteczniejsze spośród wszystkich szkolenia outdoor, tak często wybierane przez przedsiębiorców, polegają na uproszczeniu nabywania przywódczych zdolności oraz umiejętności z tej dziedziny. Rozwój tych możliwości u managementu jest najważniejsze dla działania firm, dlatego kierownictwo próbuje dobrać odpowiedni program szkolenia z przywództwa dla swojej firmy.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski być trudna język…

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i próbuje się zmierzyć z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i zagraniczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, cieszą się dobrą opinią. Nasz język poznają sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także mężowie lub żony z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą skomplikowaną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i zarysy naszej historii.
Kurs

Chcesz zarabiać mnóstwo pieniędzy? Zdecydowanie powinieneś odrobinę zainwestować w siebie i brać udział w szkoleniach zawodowych

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach potrzebne jest stałe zwiększanie swoich kwalifikacji zawodowych. Chyba każdy z nas zdaje sobie znakomicie sprawę z faktu, jak wielka jest konkurencja na rynku pracy - zdobycie nieźle płatnej pracy z pewnością jest już dość wielkim osiągnięciem, jednakże w żadnym razie nie można tracić czujności.
integracja w firmie

Jak zintegrować pracowników

Mnóstwo firm decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tym pojęciem ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Czasami właściciele firm zlecają zorganizowanie tego typu imprez działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Funkcjonuje wiele takich firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu takich imprez.
szkolenia

MS Excel – czy opłaca się go doskonale poznać?

Firma Microsoft produkuje nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest naprawdę chętnie wykorzystywany przez najróżniejsze instytucje, firmy oraz osoby prywatne.
szkolenie

Rozmaite szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

Obecnie szkolenia sprzedażowe dla pracujących w firmach, zajmujących się menedżerowaniem zaliczają się w gruncie rzeczy do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są według rynku doskonałej jakości. Wielu zadaje pytanie: z jakich powodów propozycje skierowana do kierownictw, menedżerów oraz brygadzistów, odnosząca się do kursów doszkalających oraz kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca oraz rozchwytywana? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie oraz nie rezygnować z dalszego rozwoju.
Praca przy komputerze

Consulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie prowadzonego przez ciebie biznesu

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasem potrzebuje pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza teraz, kiedy dla ekonomii nadchodzą ciężkie czasy, gdyż z Europy płynie fala kryzysu. To moment, kiedy kompetentny konsulting potrafi uratować przedsiębiorstwu życie.