Menu strony
Praca, biznesmen

Parę słów dotyczących NLP

Mimo tego, że prawie każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta lub specjalista w zakresie marketingu słyszał o programowaniu neurolingwistycznym to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Gdyż słysząc takie ogólniki jak: "To są czary mary" niewielu spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Jednak czy nie jest tak, że nim wydamy opinię powinniśmy, najpierw poznać zagadnienie? W szczególności, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
fotografijka - szkolenia

Weź udział w szkoleniu dla pielęgniarek, a zdecydowanie poszerzysz własną wiedzę odnośnie tego tematu

Obecnie rozwój jest faktycznie rzeczą elementarną w naszej pracy. Nie ma już nieomal stanowiska, gdzie nie wymagany byłby język angielski bądź posiadanie wspierających certyfikatów.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w Krakowie

Jeśli planujemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd kontaktu z żadną firmą zajmującą się wydrukami dobrze jest poszukać dobrej oferty używając sieci. Najpierw musimy pomyśleć czego chcemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny pozwalające na, dla przykładu tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
Drukarnie cyfrowe

Drukowanie w Krakowie

Jeśli chcemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią należy poszukać odpowiedniej oferty wykorzystując Internet. Najpierw musimy pomyśleć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny pozwalające na, na przykład wytłaczanie druku. Przykładowo firma druk wizytówek kraków dysponuje takim zapleczem. Jest to ważne, by jakość usług była najwyższa.
drukarnie i ich oferta

Drukowanie w Krakowie

Jeżeli planujemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną firmą zajmującą się wydrukami możemy poszukać odpowiedniej oferty wykorzystując Internet. Najpierw musimy zdawać sobie sprawę czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia ma maszyny umożliwiające przykładowo tłoczenie druku. Przykładowo firma druk ulotek kraków dysponuje takim sprzętem i gotowa jest się podjąć każdego zlecenia.
pieniądze

Jak finansować swoją działalność gospodarczą?

Niby skąd pozyskać kasę na rozwój prowadzonej przez siebie firmy? Bardzo ciężkie to pytanie - w końcu gdyby to było takie łatwe, zapewne prowadzenie własnego biznesu byłoby dużo prostsze! Jednakże to jeszcze nie znaczy, że ciężko coś nieco zaradzić. Na przykład świetnym wyjściem jest postaranie się o dotacje z UE.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz

Kampanie PR receptą na sukces Twojej firmy.

Obecnie coraz więcej firm ma ukształtowaną swoją politykę public relations. Coraz częściej chcą kształtowania relacji ze swoim otoczeniem. Zdają sobie sprawę jakie to ważne dla ich interesów. Często skutecznie przeprowadzona kampania pr przekłada się na konkretne skutki takie jak realne zyski przyciąganie nowych kontrahentów. W szczególności marki znane nie mogą pozwolić sobie na zaniedbywanie kontaktów z mediami, dostawcami, bankami, czyli wszystkimi tymi, którzy są w stanie różnymi narzędziami wpłynąć na wizerunek marki. Raz zszargane zaufanie ciężko jest prawie niemożliwe do odzyskania. Zwłaszcza opinia publiczna, patrzy potem podwójnie na ręce.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski być trudna język…

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i próbuje się zmierzyć z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także mężowie lub żony z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą skomplikowaną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i elementy.
Kobieta z tabletem

Wybór szkoły językowej

Od początku szkoły średniejwszyscy nam powtarzają, że język obcy to podstawa. Najczęściejniewielu z nas bierze to na poważnie, ale w czasie poszukiwań zatrudnienia, widzimy pomyłkę. Pamiętajmy, że jest za późno na kurs językowy. Trzeba tylko zdecydować się na odpowiednie szkoły językowe szczecin.
oferty pracy

Rynek pracy w Płocku

Pracy można dziś szukać w różnych miejscach i na wielu polach. Z racji, że pretendenci starający się o pracę mają dziś sporo możliwości do wyboru, ich poszukiwania są bardziej przemyślane a co za tym idzie owocne.