Menu strony
prawo - książki

Kariera prawnicza - czy jest dla ciebie?

Sporo młodych ludzi myśli o pracy prawnika i o dużych zarobkach. Przez ostatnie dekady doszło wiele mitów wokół zawodu prawnika, które są materiałem na dziesiątki artykułów.
Handel w internecie

Platforma zakupowa - bardzo dobre rozwiązanie na łatwe a także komfortowe zakupy online

Zważywszy na styl naszego życia nikogo już nie jest w stanie zdziwić fakt, iż zakupy online cieszą się wielką popularnością. Platforma zakupowa jest niebanalnym rozwiązaniem tak samo dla osób zapracowanych, jak również tych, którzy z natury nie lubią wychodzić z domu. E-procurement to forma zakupów internetowych, zapewniająca wielki komfort, podobnie przy małych, jak też dużych zamówieniach.
pani genetyk

Poprawa na bydgoskim rynku pracy?

Bydgoszcz. Miasto klimatyczne, pełne dawnego uroku i bogate w kulturalne wydarzenia. Jednocześnie miasto coraz bardziej rozwinięte gospodarczo, wabiące inwestorów i ludzi biznesu.
pit 37

Pit 37 musi być dobrze wypisany

Prawidłowe wyliczenie pita jest bardzo ważne, gdyż wówczas szybciej otrzymujemy zwrot podatku i nie jesteśmy wzywani do uzupełnienia korekty
Szkolenie sprzedażowe

Szkolenia jako znaczący katalizator zmian w życiu zawodowym

Dokształcanie zawodowe to coraz nagminniej nie jedynie efekt indywidualnej potrzeby samorozwoju, ale również wymaganie rynku. Kursy zdołają być znaczącym przyśpieszaczem transformacji w życiu zawodowym.
Praca przy komputerze

Consulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie prowadzonego przez ciebie biznesu

Nawet prężna firma czasem potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Najbardziej obecnie, kiedy dla biznesu zbliżają się trudne czasy, bo z Europy płynie fala kryzysu. To chwila, gdy kompetentny konsulting potrafi uratować przedsiębiorstwu życie.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Aktualnie coraz więcej firm zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by zobaczyć jak wiele możliwości wsparcia mamy.
Praca, biznesmen

Parę słów dotyczących NLP

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w dziale marketingu słyszał o NLP to nadal zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Gdyż słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewielu spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, aby lepiej poznać techniki NLP. Jednak czyż nie jest tak, że przed tym jak wydamy opinię należałoby, najpierw zgłębić zagadnienie? Zwłaszcza, jeżeli może okazać się na prawdę przydatne.
Snowboard, zima

Wesele w górach

ostatnimi czasy popularne zrobiło się wyprawianie ślubu i wesela w górach. To jasne - malownicze krajobrazy nęcąi są o niebo przyjemniejszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, zatem przygotowanie wesela w górach nie nastręcza kłopotów.
Rachunki

Nieskomplikowany sposób na pomaganie innym

Styczeń jest miesiącem kiedy tradycyjnie - od ponad dwóch dziesięcioleci - otwieramy nasze portmonetki. Wychodząc na zimowy weekendowy spacerek, zapewne w którąś ze styczniowych niedziel spotkamy wolontariuszy z barwnymi identyfikatorami, zbierających datki do puszki w zamian za czerwone serduszko.