Menu strony
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy jedynie latem?

Włosy letnią porą są bardzo narażone na wpływ szkodliwych dla zdrowia substancji. Zanieczyszczone powietrze może znacznie osłabić włosy u nasady, a intensywne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to w dużej mierze i tak już zniszczonych?nadwyrężonej kondycji włosów różnorakimi zabiegami fryzjerskimi.

Kosmetyki dla kobiet

Większość mężczyzn obecnie zauważa, że niewiasty używają zbyt dużej ilości kosmetyków. Piszemy tu o takich zewnętrznych częściach makijażu, jak np. zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, niewiasty zwykle wiedzą, że największe piękno opiera się na naturalności. Powodem takiego zjawiska jest to, że obecnie większość fotek gwiazd jest retuszowana w programach komputerowych.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy

Kettler, bieganie w domu

Ludzie, którzy kochają sport dobrze wiedzą, że nie zawsze da się trenować na zewnątrz. Z tego powodu na sto procent miłośnikom ćwiczeń marki Kettler nie musimy przedstawiać. To firma która jest rozpoznawalna nie jedynie w naszym kraju, ale i w wielu innych państwach na świecie.
golenie i kremy

Troszczymy się o twarz po goleniu

Co interesujące, także w ostatnim czasie ogromnie modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie minimalnego zarostu, który bez mała dodaje im męskości. Jest to bez wątpienia jak najbardziej właściwe zjawisko, tymczasem jego zachowanie w pasującym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem trudnym, w następstwie tego też umiejętne golenie się można porównać w pewnej mierze do sztuki. Jak w takim razie powinniśmy się skutecznie golić?
transplantacja włosów

Niektórzy mężczyźni przywykli już do łysiny, jednakże bywają i tacy, którzy starają się z nią walczyć wszystkimi dostępnymi sposobami

Łysienie w świecie dżentelmenów nie jest niczym złym. To niekiedy się zdarza. Jednakże wielu mężczyzn chce z tym procesem zmagać się, dzięki nowoczesnym sposobom.
estee lauder

W jaki sposób troszczyć się o skórę buzi?

Porą letnią pielęgnacja skóry staje się nadzwyczaj istotna. Porzucamy grube powłoki pudrów, wystawiamy twarze do słonka.


W jaki sposób troszczyć się o skórę buzi?

W ogóle nie musimy wydawać pieniędzy na setki kosmetyków.

Co musi być w kosmetyczce dziewczyny po trzydziestym roku życia

Zadbanie o swój wygląd jest we współczesnych czasach koniecznością i nie ogranicza się tylko, do stosowania takich produktów jak cienie do powiek i szminka. Jeżeli po ukończeniu magicznej trzydziestki, nadal wyglądamy zjawiskowo, znaczy że do tej pory umiałyśmy prawidłowo zadbać o twarz. Jeżeli nie, jest na to ostatni dzwonek. Istnieją klasyczne podstawowe kosmetyki które powinny znajdować się w łazience trzydziestolatki.
kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki do twarzy ją odmłodzić

Czy zaznaczymy z jakich kosmetyków musimy wykorzystywać? Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że to z jakich kosmetyków wykorzystujemy, będzie miało spory wpływ na naszą skórę, więc bardzo ważne będzie to, by dobierać je właściwie do naszego wieku, lecz też i dopasowywać je do typu naszych schorzeń.
masaż

Masaż, rehabilitacja, fizjoterapia – znakomite metody leczenia które są alternatywą dla farmakoterapii.

W ostatnich latach medycyna uległa sporemu rozkwitowi.osiągalnych jest sporo leków nowej generacji, które sprawniej działają oraz eliminują wirusy i bakterie, które przez wiele wieków były trudne do eliminacji. Jest także bardzo dużo sposobów i metod leczenia różnorakich chorób. Kiedy jedna metoda zawodzi zawsze jest jakaś alternatywa, która może efektywniej pomóc.

Pozbywamy się nadmiernych kilogramów przed wycieczką

Przed nami okres urlopowy. Z pewnością nie możemy się już doczekać upragnionego wyjazdu nad morze. Czujemy się już wymęczeni codzienną bieganiną. Ciągle dokądś pędzimy. Rozmaite obowiązki, tak te zawodowe, jak i te domowe, wysysają z nas życiodajną moc. Jesteśmy przemęczeni i cały czas niewyspani.