Menu strony
Żel
ubiór

Pielęgnacja skóry - niezbędna - potrzebne niezależnie od wieku

Spora ilość kobiet wie, jak ważna jest regularna higiena i troska o dobrostan naszej skóry. Dla nich wieczorny demakijaż i wklepanie odpowiedniego kremu do zupełna podstawa.
paznokcie

Kosmetyki a dermatologiczne kosmetyki

Kosmetyki dermatologiczne, to preparaty z pogranicza medycyny oraz kosmetologii. Niekiedy określane są jako kosmeceutyki, albowiem wykazują działanie nie tylko pielęgnacyjne, ale i lecznicze.


Kosmetyki a dermatologiczne kosmetyki

Podstawowym zadaniem kosmetyków dermatologicznych jest wSPArcie w leczeniu problemów skórnych, choć nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykorzystywania ich do pielęgnacji skóry zdrowej.
maszynki do strzyżenia

W jaki sposób zrobić domowe spa?

Czy od czasu do czasu rozmyślasz o tym, że twa skóra ochoczo skorzystałaby z profesjonalnego zabiegu spa, jednak twój budżet jest nazbyt niski, żebyś zdołała sobie na to pozwolić?


W jaki sposób zrobić domowe spa?

Wcale nie musisz odmawiać sobie owej przyjemności! Jest mnóstwo niekosztownych metod, jakie umożliwią ci małym kosztem przeprowadzenie zabiegu spa w mieszkaniu.
pszenica

Pielęgnowanie okolic oczu przy użyciu dedykowanych do tego celu środków

Skóra znajdująca się naokoło oczu jest znacznie bardziej wrażliwa niż skóra na pozostałej powierzchni twarzy. Ze względu na mniejsze ilości gruczołów łojowych dookoła oczu, ta część twarzy, jest wyższe ryzyko przedwczesnych znamion starzenia w postaci zmarszczek.
odzwierciedlenie - skóra

Keratynowe prostowanie i kręcenie włosów, dlaczego jest niezwykle popularne w naszych czasach?

Nierzadko jest tak, iż kobiety, które posiadają proste włosy potrzebowałyby mieć włosy kręcone, zaś kobiety o włosach kręconych wolałby posiadać włosy proste. Na szczęście współcześnie jest to możliwe.
recognizin prp

Zadbaj o zdrowie i komfort z kupowanymi wyrobami medycznymi, teraz asortyment apteczny bywa doprawdy bogaty

To naprawdę dogodne, że dzisiaj w aptekach można nabyć tak wiele przydatnych lekarstw, suplementów oraz wyrobów medycznych, bo dzięki temu każdy pacjent może zadbać o swe zdrowie, formę i urodę.
Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Duża gama żeli pod prysznic

Ktokolwiek, kto dba o swoją cerę nie kupuje kosmetyków, jakie akurat są w promocji, czy też te które są tanie. Nie oznacza to jednakże, że tańsze kosmetyki powinny być kiepskiej jakości.


Duża gama żeli pod prysznic

Dziś w ofercie handlowej znajdziemy bardzo obszerną paletę towarów poświęconych do mycia całego ciała.

Najpopularniejsze kosmetyki od wieków są wykorzystywane głównie przez kobiety

Kosmetyki od wielu lat są stosowane w większości przez kobiety, a w mniejszym stopniu także przez mężczyzn. Występują w wielu różnych postaciach. Ich zastosowanie również jest różne; kosmetyki dzieli się na myjące (mydła, żele, płyny do kąpieli czy do demakijażu), do ochrony skóry (kosmetyki do opalania), nawilżania (kremy), zmiany zapachu (dezodoranty, perfumy) oraz ulepszania wyglądu (wszelkiego typu kosmetyki kolorowe).
odwzorowanie - dziecko

Dla jakiej grupy klientów wytworzono żel do mycia twarzy i jak długo może potrwać kuracja?

Zwierciadełko, lustereczko, oznajmij przecie, ko jest najpiękniejszy w świecie? Takowe słowa wypowiadają codziennie w myślach tysiące nastolatek, jednak trzeba przyznać, iż nie zawsze są zadowolone z tego, co odpowie im ich lusterko.
skóra - perspektywa

Kto goli się za pomocą brzytwy?

Choć golenie brzytwą dawno już odeszło do lamusa, to jednak istnieją obecnie brzytwy dovo (przeczytaj więcej o brzytwach Dovo), które ułatwiają stosowanie tej klasycznej metody golenia. Oczywiście cena takiej brzytwy zależy od tego, czy brzytwa jest oferowana w zestawie, czy też jako oddzielny element. Wyposażenie takiego zestawu oprócz kilku zestawów brzytw zawiera również takie przydatne kosmetyki, jak żele do golenia (przeczytaj więcej o żelach do golenia) czy pianki. Wyposażenie każdego zestawu jest zwykle indywidualnie dobierane, niemniej zawierają one podobne wyposażenie.
1 2 3 4