Menu strony
Szkoły językowe
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski być trudna język…

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze uczelnie, szczególnie techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą skomplikowaną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i zarysy naszej historii.
podręcznik do angielskiego

Korepetycje na miejscu

Znajomość angielskiego na pewno ułatwi istotnie procedurę poszukiwania pracy w gigantycznym mieście. W większości wypadków wybór doskonałej szkoły językowej nie jest sprawą prostą. Ich ilość na rynku może bowiem przyprawiać o silny ból głowy.
Słownik

Gdzie przyswoisz język najlepiej

Szkoły językowe dają obecnie niezwykle szeroki zakres możliwości, który związany jest w szczególności z mnogością i zróżnicowaniem poziomów. Chętni do nauki języka stawiają przede wszystkim na rekomendowane na rynku placówki, takie jak szkoła języków obcych ze znakomitymi lektorami. Systematyczna nauka samodzielnie z mentorem, który zgra się z uczniem doskonale, dać może spektakularne efekty już w krótkim czasie. Praca nad sobą i swymi możliwościami jest gwarancją sukcesu każdego.
zajęcia dla dzieci

Ucz się angielskiego we Wrocławiu

Prawda jest prosta – o ile wykazujesz duże aspiracje zawodowe, powinieneś komunikować się przynajmniej jednym językiem obcym. Bardzo wiele ułatwia nasz system oświatowy, ponieważ już od małego naucza się mowy Szekspira. Świetną kwestią jest obowiązkowość języka obcego na teście dojrzałości. Każdy, kto pragnie iść na wyższą uczelnię, musi wiedzieć, że tam najczęściej trzeba opanować dwa języki zagraniczne.
Słownik

Renomowane szkoły angielskiego w Warszawie Ochocie

Sieć szkół angielskiego Warszawa Ochota, oferuje ogólne kursy językowe, prowadzone metodą bezpośrednią, zapewniającą świetne rezultaty w nauce płynnego komunikowania się w języku angielskim. Metoda ta gwarantuje intensywne uczenie się języka w ekspresowym tempie. Oprócz tego szkoły angielskiego Warszawa Ochota, przygotowują też słuchaczy do konkretnych egzaminów oraz pomagają im osiągnąć ich indywidualne cele.
obcokrajowcy

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo globalnego kryzysu, można spostrzec wielkie zainteresowanie zagranicznych firm naszym państwem. Mnóstwo ludzi biznesu z całego globu podejmuje to ogromne ryzyko i chce zrobić interes nad Wisłą. I zazwyczaj im się to udaje. W dużych metropoliach Polski można zauważyć dużą ilość ludzi z całego świata, którzy stali się integralną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy francuski, który słyszymy w porannym autobusie.