Menu strony
Biura
sala konferencyjna

{Wynajem sal treningowych i szkoleniowych na Dolnym Śląsku|Organizujesz konferencję – zorganizuj przestronną salę|Jak poszukiwać pomieszczeń szkoleniowych?

Jeśli mamy firmę która zatrudnia wielu pracowników zwykle nie mamy opcji aby w naszym biurze znaleźć miejsce, gdzie pomieszczą się wszyscy, lub nawet gdzie zmieści się więcej niż kilka osób. na co dzień po prostu nie ma takiej konieczności, bo sale konferencyjne w firmach służą spotkaniom z klientami, ewentualnie pracowników, które zwykle nie są liczniejsze niż kilkanaście osób, może też czasem odbywają się tam rozmowy rekrutacyjne.
nauka

Jaki kierunek studiować? Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - który kierunek nauki wybrać? Jest to zwłaszcza istotna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodego człowieka ale także na następującą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych latach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.