Menu strony
Krem do rąk
Serum z kwasem hialuronowym

Misja: zatrzymać młodość!

Któż z nas nie pragnąłby być na zawsze w swym najlepszym wieku? Ta usilna chęć zatrzymania młodości zajmuje gatunek ludzki od bardzo odległych czasów. Panie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego bajkowym właściwościom skóra pozostaje dłużej napięta i odżywiona.
Serum z kwasem hialuronowym

Strzelaj w młodość!

Kwas hialuronowy jest jednym z najbardziej znanych oraz najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko część kosmetyków opartych na bazie kwasu, które spowalniają procesy widocznych zmian w jakości skóry.
mini zestaw kosmetyków nantes

Kosmetyczka na ferie zimowe

Szykując się na weekendowy wypad w góry, czy wypad z dziećmi na ferie zimowe zależy nam, żeby o niczym nie zapomnieć. Kosmetyczki wsadzamy do walizki zazwyczaj w ostatniej chwili. Zgarniamy do nich wszystko, co się nawinie pod rękę. Co tak naprawdę powinnyśmy zabrać? Wybierzmy, które kosmetyki będą niezbędne, a które można nie zabierać. Pamiętaj – zawsze miej ze sobą krem pod oczy.
kosmetyki do golenia

Dobrze odżywione ręce

Ręce to ta część naszego ciała, jaka jest bardzo eksploatowana. To naturalnie na dłoniach nagromadza się najwięcej drobnoustrojów, bowiem notorycznie mają one kontakt z rozmaitymi nawierzchniami, wodą, bądź chemikaliami.