Menu strony
Wygląd
Sposoby na niechciane owłosienie

Odliczanie do lata czas zacząć

Trzy, dwa, jeden... Pora rozpocząć odliczanie! Lato tuż, tuż. A w parze z nim promienie słońca oraz zadbane, piękne ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.

Szykowne obuwie – wizytówką faceta

Mój dziadek Władysław mówił, iż „Prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jakie buty wkłada”. Nie chodziło mu o to, jak kosztowne to buty były, raczej o to w jakim stanie właściciel swe buty utrzymywał. Niezależnie od tego czy były to męskie buty wizytowe czy też zwyczajne robocze, buty mego dziadka zawsze były czyste i gdy trzeba wypastowane. Nawet w duże śniegi czy błota po powrocie z pracy lub spaceru, nie ważne jak był zmęczony, pastował każdego dnia swoje męskie buty zimowe.
trening

Wybierz sportowe obuwie dla siebie - parę modeli godnych Twojej atencji

Popularne sneakersy łączą w sobie wiele cech - począwszy od doskonałego komfortu w codziennym użytkowaniu, po wielokrotnie ciekawy i niebanalny design.
http://www.ladym.com.pl/

Szeroki wybór ubrań dla pań

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny na pewno jest niesamowicie wręcz istotną sprawą dla właściwie każdego człowieka, ale jednocześnie ciężko byłoby nie zgodzić się co do tego, że to kobiety przykładają do tego znacznie większą uwagę. Z tego też powodu nie ma chyba niczego dziwnego w tym, że to właśnie odzież damska odznacza się aktualnie ogromnym wręcz zróżnicowaniem – w końcu dobrze dobrane ubrania są po prostu konieczne dla kogoś, kto chciałby rzeczywiście atrakcyjnie wyglądać.
Twarz pozbawiona zmarszczek

Zdrowie a uroda – porady fachowców

Jak polepszyć swą urodę, nie używając żadnych inwazyjnych, najczęściej niebezpiecznych metod? Stosowanie znakomitej jakości kosmetyków oraz systematyczne stosowanie różnego typu maseczek, oferowanych przez ekspertów tej dziedzinie zapewnić może najlepsze efekty. Nie uroda jest najważniejsza oraz dbanie o nią, lecz właśnie nasze zdrowie. To dzięki niemu możemy cieszyć się promienną cerą każdego dnia oraz pięknymi włosami, paznokciami. To co jemy i jak spędzamy życie ma duży wpływ na nasz wygląd zewnętrzny.
lampa do manicure

Jak otworzyć gabinet piękności

Gabinet piękności to działalność coraz bardziej modna − uroda i zdrowie są bowiem w cenie, natomiast Polacy coraz w wyższym stopniu dbają o siebie.


Jak otworzyć gabinet piękności

Gabinety kosmetyczne nie przypominają obecnie tych z XX wieku, gdy to ograniczano się jedynie do głównych usług kosmetycznych i fryzjerskich.
Mężczyzna w garniturze

Ładnie ubrany mężczyzna – zatem co zakładać na co dzień, by nie tylko było nam komfortowo, lecz i byśmy prezentowali się stylowo

Nie jedynie panie dbają o swój wygląd. W obecnych czasach także mężczyźni coraz poważniejszą uwagę mają na to, jakim sposobem się prezentują oraz nie ma w tym nic nienależytego, o ile nie są w łazience więcej czasu, aniżeli kobiety. To trapiłoby każdą panią, w końcu to przedstawicielki płci kobiecej mają zwracać wyjątkową uwagę. Co zatem ma włożyć modny pan, aby na co dzień czuć się ok, a równocześnie wyglądać elegancko?

Wyglądaj pięknie w trakcie wielkich gali

Zdarzają się w życiu każdej osoby takie dni, kiedy pragnie prezentować się wręcz zjawiskowo. Są to choćby istotne okazje jak ślub, bardzo istotna pierwsza randka, bankiet w pracy, premiera w teatrze. Można tak długo wymieniać. To właśnie na tego rodzaju okazje często mamy w domu bardzo ekskluzywne ubrania czy kosmetyki światowej sławy marek. Czasem są to projekty najsławniejszych jak dior, chanel, Hermes czy Prada, ale oczywiście nie wszystkich ludzi stać na rzeczy z tymi metkami.
Kosmetolog

Jakiego rodzaju środki do pielęgnacji urody możemy dziś nabyć w aptece?

Coraz bardziej znaczącą wagę przywiązujemy do wyglądu. Narządem, który w najwyższym stopniu widocznie prezentuje wygląd kobiety jest skóra. Naturalnym więc zdaje się, że jeszcze więcej czasu poświęcamy, żeby o nią troszczyć się.
Kobieta w sukience

Czy kobieta dojrzała może wyglądać modnie? Ależ oczywiście,należy jedynie poznać garść zasad

Faktem jest ze aktualnie całkiem ciężko ocenić kogoś po wyglądzie. Jest tak, bo znika podział na ludzi zgodnie z wiekiem. Istotny jest zwyczajnie doskonały wygląd, tak więc mnóstwo kobiet po pięćdziesiątym roku życia spotyka jednak problem, w co powinny się ubrać. to zagadnienie jest dość dojmująca i stwarza to wiele niełatwych kompleksów.