Menu strony
Ludzie
kostka rubika

Coaching w biznesie w stolicy - oferty warte polecenia

Coaching jest zjawiskiem, z którym w ostatnich latach można się zetknąć coraz częściej. Termin ten określa rozmaite działania, których celem jest doprowadzenie do dynamicznego rozwoju klienta. Strategie coachingowe szczególnie często stosowane są w sferze biznesu. W Polsce coaching cały czas kojarzy się z działaniami o charakterze elitarnym. Coraz większa liczba przedsiębiorców zdaje sobie jednak sprawę, że jest to strategia dostępna prawie dla każdego, a koszty nie są aż tak wysokie.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe

Ochrona praw autorskich

Rozwój technologii jest błogosławieństwem naszych dni. Temu, że rodzą się dziesiątki nowych wynalazków w ciągu miesiąca, a część z nich wdraża często radykalne zmiany w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas wygodnie, bezpiecznie i wielokrotnie szybciej załatwiać tematy, które dawno temu wymagały dużo więcej wysiłku. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych minionego wieku – fakt, że były telefony, to już był sukces, ale starsi wspominają, że dostęp do aparatów telefonicznych i tak był ograniczony, a każda istotna transakcja, duże zakupy i pozostałe ważne tematy potrzebowały najczęściej całego dnia lub podróży nawet do innego miasta. Przypominając sobie wymianę listów – cóż, wysłanie poczty elektronicznej zajmuje nam dzisiaj kilka minut, zaś w tamtych latach nadanie listu wiązało się z wypadem do urzędu pocztowego, odczekaniem swojego w kolejce, a potem długim i denerwującym czekaniem na odpowiedź adresata.
książki do coachingu

Specyfika coachingu

W ostatnich latach często słyszy się określenie „coaching”. Nadal jednak stosunkowo niewielka grupa ludzie zdaje sobie sprawę, co to określenie oznacza. Coraz więcej mówi się i pisze o tym zjawisku, podobnie jak coraz więcej osób korzysta z tego rodzaju usług. Mówiąc ogólnie coaching to zbiór rozmaitych czynności, których celem jest rozwój wybranych cech u danej osoby.
buty

Obuwie to jedna z najbardziej istotnych części ubioru

Nie da się ukryć, że buty to jedna z ważniejszych części codziennego ubioru. Nie bez powodu dużo ludzi często mówi, że poznając nową osobę, patrzy między innymi na jej paznokcie i buty. Jeżeli są zadbane – wtedy oceniamy taką osobę o wiele korzystniej niż w przeciwnym wypadku. Kiedy zatem chcesz, aby ludzie postrzegali Cię wyjątkowo świetnie, bez wątpienia powinieneś zadbać przede wszystkim właśnie o zadbane buty.
perfumy

Gdzie można kupić idealny żel pod prysznic oraz czy też mogłaby go używać cała familia?

Obywatele rozdzielają się na tych, którzy preferują kąpiel w wannie oraz na tych, jacy wolą wszakże regularnie brać szybki prysznic. Ci drudzy nie mają czasu na długie moczenie się w wodzie, wolą szybko się przemyć oraz przejść do swoich następnych życiowych czynności.
pieniądze

Jak finansować swoją działalność gospodarczą?

Niby skąd pobrać kasę na rozrost własnej firmy? Bardzo trudne to pytanie - w końcu gdyby to było takie łatwe, zapewne prowadzenie swojego biznesu byłoby sporo prostsze! Jednakże to jeszcze nie znaczy, że ciężko coś trochę zaradzić. Na przykład bardzo dobrym wyjściem jest postaranie się o dotacje z Unii Europejskiej.
flaga rosji

Pozytywy i negatywy nauki rosyjskiego.

Jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce niechętnie poznawaliśmy język naszych wschodnich sąsiadów. Było to naturalnie spowodowane sytuacją polityczną. Z uwagi na to, że język rosyjski był w każdej placówce edukacyjnej obowiązkowy, został szybko znienawidzony, jako język ciemiężcy. Tymczasem, to właśnie jego znajomość umożliwiała zrobienie wspaniałej kariery we wszystkich krajach Bloku Wschodniego.
oczy po operacji laserowej

Laserowa operacja wzroku okazuje się być całkowicie bezpieczna

Czy ma szansę okazać się u nas zrobiona korekta refrakcji?

Długie siedzenie przed komputerem, siedzenie przez sporą część dnia w zamkniętym pomieszczeniu, to właśnie powoduje, że coraz więcej osób posiada trudy ze wzrokiem oraz zjawiają się różne wady.
u fryzjera

Jak prowadzić specjalistyczny salon kosmetyczny? Jak zachować przy sobie stałych klientów?

Prowadzenie salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego to faktycznie ciężkie zadanie. Niektórzy ludzie, jacy przychodzą do takiego miejsca oczekują cudów, a to niekiedy po prostu niemożliwe. Za rogiem natomiast czai się konkurencja, tak więc naprawdę musimy się postarać, by wszystko było profesjonalnie wykonane.
firma - migawka

Czy warto pracować za granicą? Jakie są zalety tego typu rozwiązania? Co najlepiej wiedzieć?

Praca, praca i po raz kolejny praca. Możemy ją lubić, cieszyć się nią i fascynować lub kompletnie nienawidzić. Praca to obowiązki, szefostwo i dużo stresu, ale też cudowni ludzie, rozwój jak i sens życia. O tak! Bez pracy trudno żyć. Tak właśnie to wygląda i nie mamy tu żadnych wątpliwości.
1 2