Menu strony
Meble
manicure, kosmetyczka

Wygodne fotele przeznaczone do pedicure a także fachowa frezarka kosmetyczna

Jeśli w swoim gabinecie kosmetycznym oferujemy takie usługi, jak przykładowo manicure czy pedicure, to niewątpliwie musimy zadbać o dobre wyposażenie salonu. W żadnym gabinecie nie zdoła bowiem zabraknąć fachowych, funkcjonalnych mebli oraz dobrych sprzętów do wykonywania zabiegów.
szafa z ciuchami

Meble domowe, co jakość zdumiewa

Wśród rozwiązań oferowanych na rynku przez markę z dużym doświadczeniem można znaleźć wiele ciekawych ofert mebli. Wyposażenie przygotowane przez firmę wyróżnia się rewelacyjną jakością oraz imponującym dostosowaniem do zmieniających się potrzeb konsumenckich. Propozycji na wysokim poziomie ciągle przybywa, a nowoczesny design proponowanych mebli nie pozostaje bez echa wedle klientów. Nowatorskie wieszaki na ubrania są z chęcią wybierane przez osoby od dawna poszukujące inspiracji w tej kwestii.
aktywność fizyczna

Co będzie niezbędne do wyposażenia salonu fryzjerskiego?

Jak znakomicie wiecie, drodzy styliści lub właściciele profesjonalnych salonów fryzjerskich pojęcie wyposażenia salonu jest pojęciem niebywale szerokim. `~ Na jego sens składa się niezmiernie ogromna ilość elementów, które ujęte w ogół dobrze definiują owe pojęcie wyposażenia salonu fryzjerskiego.
mózg

W jaki sposób chronić własność niematerialną

Wszystko co w dowolnym czasie wymyślił człowiek może być przedmiotem własności intelektualnej. Ochrona własności intelektualnej dotyczy dwóch kategorii: ochrony praw autorskich i własności przemysłowej. Jedna z nich to prawa autorskie i prawa pokrewne. Prawa autorskie dotyczą autora, czyli utworów literackich i artystycznych zapisanych, wykonanych oraz nagranych. Prawa pokrewne dotyczą wszystkich ludzi zaangażowanych w rozpowszechnianie, wykonanie i promowanie utworów: artystycznych wykonań, fonogramów i wideogramów, nadawania programów radiowych i telewizyjnych oraz pierwszych wydań. Z kolei własność przemysłowa to wszelkie: wynalazki, wzory przemysłowe i użytkowe, znaki towarowe, oznaczenia geograficzne, topografie układów scalonych. Prawa własności przemysłowej są nadawane przez odpowiedni do tego urząd. W Polsce odpowiedzialny jest za to Urząd Patentowy. Prawa autorskie nie potrzebują złożenia wniosków do urzędu. Aby utwór podlegał ochronie praw autorskich musi spełniać dwa kryteria: musi być rezultatem indywidualnej twórczości i musi być wyjątkowy. Drugim warunkiem jest utrwalenie utworu w jakiejś postaci.