Menu strony
Meble
szafa z ciuchami

Meble domowe, co jakość zdumiewa

Wśród propozycji wprowadzanych na rynek przez producenta z dużym doświadczeniem można znaleźć ogrom ciekawych ofert mebli. Wyposażenie markowe wyróżnia się doskonałą jakością i imponującym dostosowaniem do zmieniających się wymagań konsumenckich. Propozycji na wysokim poziomie stale przybywa, natomiast nowoczesny design oferowanych mebli nie pozostaje bez echa według klientów. Nowatorskie wieszaki na ubrania są chętnie wybierane przez osoby od dawna poszukujące inspiracji w tej kwestii.
aktywność fizyczna

Co będzie niezbędne do wyposażenia salonu fryzjerskiego?

Jak znakomicie wiecie, drodzy styliści czy też właściciele profesjonalnych salonów fryzjerskich termin wyposażenia salonu jest pojęciem nadzwyczaj szerokim. `~ Na jego treść składa się niesłychanie ogromna liczba elementów, jakie ujęte w ogół znakomicie definiują owe pojęcie ekwipunku zakładu fryzjerskiego.
manicure, kosmetyczka

Wygodne fotele przeznaczone do pedicure a także fachowa frezarka kosmetyczna

Jeśli w swoim gabinecie kosmetycznym oferujemy takie usługi, jak przykładowo manicure czy pedicure, to niewątpliwie musimy zadbać o dobre wyposażenie salonu. W żadnym gabinecie nie zdoła bowiem zabraknąć fachowych, funkcjonalnych mebli oraz dobrych sprzętów do wykonywania zabiegów.
mózg

W jaki sposób chronić własność niematerialną

Wszystko co w dowolnym czasie wymyślił człowiek może być przedmiotem własności intelektualnej. Ochrona własności intelektualnej dotyczy dwóch kategorii: ochrony praw autorskich i własności przemysłowej. Jedna z nich to prawa autorskie i prawa pokrewne. Prawa autorskie dotyczą autora, czyli utworów literackich i artystycznych zapisanych, wykonanych oraz nagranych. Prawa pokrewne dotyczą wszystkich ludzi zaangażowanych w rozpowszechnianie, wykonanie i promowanie utworów: artystycznych wykonań, fonogramów i wideogramów, nadawania programów radiowych i telewizyjnych oraz pierwszych wydań. Z kolei własność przemysłowa to wszelkie: wynalazki, wzory przemysłowe i użytkowe, znaki towarowe, oznaczenia geograficzne, topografie układów scalonych. Prawa własności przemysłowej są nadawane przez odpowiedni do tego urząd. W Polsce odpowiedzialny jest za to Urząd Patentowy. Prawa autorskie nie potrzebują złożenia wniosków do urzędu. Aby utwór podlegał ochronie praw autorskich musi spełniać dwa kryteria: musi być rezultatem indywidualnej twórczości i musi być wyjątkowy. Drugim warunkiem jest utrwalenie utworu w jakiejś postaci.