Menu strony
Szkoły
zajęcia z języka angielskiego

Nauka języka w szkole językowej

Dobiegły końca wakacje, dzieci powróciły do szkół. To doskonały czas, abyśmy i my zaczęli myśleć o poszerzeniu wiedzy lub pozyskaniu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć nowego języka obcego? Początek jesieni to doskonały moment na początek kursu. Przede wszystkim musimy na początku zadecydować którego języka pragniemy się nauczyć.
Studenci

Wzięte kierunki studiów

Dalsze nauczanie w Polsce z roku na stale powiększa swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe i ich programy nauczania zgodnie z duchem czasu. Jeśli chodzi o obecne studia informatyka jako kierunek może cieszyć się się sporym zainteresowaniem przyszłych studentów oraz studentek.
Edukacja, książki

Wieczorowe licea dla dorosłych – pora nadrobić zaległości

Zaoczne liceum dla dorosłych jest idealnym rozwiązaniem dla tych ludzi, którzy w młodości nie mieli odpowiednich warunków do tego, by zdobywać wykształcenie tradycyjnie przyjętą drogą edukacyjną. Dziś posiadają taką możliwość, ponieważ licea zaoczne dla osób dorosłych funkcjonują w weekendy, dzięki czemu nie kolidują one z obowiązkami zawodowymi.
Słowniki języków obcych

Profesjonalna szkoła języków obcych

Wszyscy doskonale wiemy, jak niezbędna jest w naszych czasach znajomość języków obcych. Osoby, biegle władające językiem angielskim posiadają ogromne szanse na dokonanie światowej kariery. Są w stanie też znaleźć pracę w jakimkolwiek miejscu globu.
Akustyka w szkole

Edukacja po liceum

Przykład ostatniego pokolenia, które skończyło szkoły wyższe bardzo dobrze pokazał, że studia nie są gwarantem dobrze płatnej pracy. Coraz większa liczba młodych osób rozważa kontynuowanie edukacji w szkołach policealnych. Często wybierane są również kursy zawodowe. Młodzi ludzie zauważyli bowiem, że od ukończonych studiów ważniejszy jest zawód. Ostatnio profesjonalny cieśla może zarobić kilkakrotnie więcej niż magister po renomowanej szkole wyższej. Absolwenci uczelni wyższych natomiast skarżą się na trudności z uzyskaniem pracy w zawodzie.
Studenci

Jeśli uczelnie wyższe to tylko studia informatyka

Szkolnictwo wyższe w Polsce z roku na rok rozbudowuje swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe oraz ich programy nauczania wraz z duchem czasu. Biorąc pod lupę studia informatyka jako kierunek cieszy się dużym zainteresowaniem przyszłych studentów i studentek.
nowoczesne korepetycje

Praca dla nauczyciela jako korepetytor

Nie zawsze w szkole nadąża się z przyswajaniem przerabianego na lekcjach materiału. Najczęściej spotykają różne trudności. Świetne korepetycje, rewelacyjni nauczyciele, którzy w pełni rozumieją wymogi ucznia oraz jednocześnie najlepiej znają wymogi szkoły, mogą pomóc każdemu już teraz. Tak na poziomie podstawówki, jak i dla studiujących korepetytorzy mogą zrobić niemało dobrego. Interesujące możliwości, jakie dać mogą tutorzy już teraz, rozrastają się z dnia na dzień.
nauka w szkole

Co mogą dać licea we Wrocławiu

Stolica Dolnego Śląska odróżnia się na tle innych dużych miast naszego kraju niezwykle rozbudowaną ofertą liceów. Młodzież, która stoi przed wyborem właściwej placówki dalszego kształcenia, ma duży wybór oraz sporo opcji do dyspozycji. Stawiając na liceum we Wrocławiu można mieć pewność ukończenia renomowanej szkoły. Znakomita kadra naukowa może w znacznym stopniu uprościć dostanie się na wymarzone studia aspirującym kandydatom. Młodzi nie zawsze zastanawiają się nad tym od początku, więc warto poradzić się mentora.
Szkoła języków obcych

Jak błyskawicznie i skutecznie nauczyć się języków obcych?

Nauka obcej mowy obecnie jest aspektem bardzo często spotykanym z uwagi na znaczną przydatność umiejętności posługiwania się językami, jaką obserwuje się na chwilę obecną. Otwarte granice między państwami, duża wymiana kulturowa czy przykładowo częsta współpraca międzynarodowa w firmach to elementy, które takie zapotrzebowanie potęgują.
Zajęcia z dojazdem lektora

Szkoła językowa sposobem na skuteczną naukę

Dobiegły końca wakacje, dzieci wracają do szkolnych ławek. To wspaniały czas, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się albo pozyskaniu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to doskonały czas na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy najpierw zdecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
1 2