Menu strony
Ciuchy
Wieszaki na ubrania

Z jakiego powodu kobiety tak chętnie zakupują ubrania w szmateksach

Panie przodują w chodzeniu na zakupy, a szczególnie do sklepów odzieżowych. Późnojesienne płaszcze czy letnie sukienki nie są towarem deficytowym, ale w firmowych sklepach ich wartość jest dość wyśrubowana - wystarczy spojrzeć na metki w trakcie wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarabiają na nas subiekci.
moda damska

Damskie ubrania na zimę - jak ciepło się ubrać?

Nieubłaganie zbliżają się zimowe tygodnie. Synoptycy wróżą, że czekają nas niezwykle małe temperatury i spore śnieżyce. To znaczy, że najwyższy czas, by udać się do sklepu.Z pewnością kluczowym wyborem dla pani jest ciepły płaszcz zimowy.
kobieta

Kobieta modna, bo nowoczesna! - przydatne porady

Kobiety kochają modę, uwielbiają się stroić i przeglądać ciuchy. Chcą chodzić po sklepach i przymierzać rozmaite rzeczy, nawet jeśli zajmuje im to kilka godzin. Niekiedy jednak natłok rzeczy, przytłacza na… i nie wiemy co na siebie włożyć, aby dobrze się prezentować. Na szczęście dzisiejsza moda to również swobodny strój! Ten dylemat często jest zmorą kobiet – mini, midi a może maxi? Spódnice, bo o nich mowa, nigdy nie wyjdą z mody, a każda kobieta ma co najmniej kilka w swojej szafie. Co najważniejsze do łask powracają długie spódnice, co z na pewno docenią wszystkie kobiety, które nie przepadają za wyglądem swoich nóg, lub nie czuja się skrępowane w krótkich ubraniach.
kobieta na zakupach

Potrzebujesz porady w kwestii ubioru? Zdecyduj się na zakupy ze stylistką.

Nadchodzą wakacje! Upragniony czas odpoczynku i relaksu. W końcu będziemy mogli spakować plecak i wyruszyć na dwutygodniowy odpoczynek. W zależności od upodobań okażą się to góry, jeziora, albo po prostu wyjazd na wieś?

Chcesz kupić nowe ciuchy? Tylko H&M!

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są sprzedawane już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w Warszawie pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, ale reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka nazywała się Hennes, co w języku jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa wskazuje, że w tamtym czasie w butikach oferowano jedynie kreacje kobiet.
Moda damska w stylu grunge

Wyruszamy na wczasy. Co trzeba spakować?

Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś ciekawy wyjazd. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wypad zapłacony, ale ciągle puste walizki podróżne dają znać, że przed nami ciężki, ważny obciążenie – pakowanie. Co z sobą spakować, żeby wyjazd był owocny? Ogólnie odpowiedź na to zagadnienie dla każdego może stanowić coś innego, jednakże są bezdyskusyjne przedmioty, które wziąć po prostu musimy. Na pewno ubrania.
garderoba, ubrania

Uzupełniasz wakacyjną szafę? Skorzystaj z promocji marketów internetowych!

Obecnie moda ma niezmiernie duże znaczenie dla wielu ludzi. Pomaga im wyrazić własną osobowość poprzez kreowanie stylu, w jakim czują się najlepiej.
japonki

Jak robić zakupy, aby na tym nie stracić? Podstawa to się dowiedzieć, w jakiej grupie zakupujących się znajdujemy?

W jaki sposób powinno się myśleć o modzie? Czy faktycznie tak jak sądzą niektórzy, iż jest ona bardzo ważna, że powinniśmy myśleć o niej co dnia, już po przebudzeniu? A może blisko nam jest do poglądu, iż jest co prawda istotna, lecz nie najważniejsza, więc nie można dla niej stracić głowy, a szukanie odpowiedniej kreacji jest ważne wtedy, gdy faktycznie brakuje nam ciuchów? Może też ważniejsze jest inne podejście, czyli twierdzenie, że moda właściwie nie jest istotna, a kupowanie ciuchów zaczynamy dopiero wtedy, gdy naprawdę ich nie mamy zbyt dużo.
outlet hurt

Wszyscy kochamy przepiękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych i kosztownych ubrań

Jeżeli kochamy stosunkowo regularnie zmieniać garderobę i kupować nowe sukienki, koszule albo marynarki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu cyklicznie bywać w sklepach z ciuchami, to warto pomyśleć nad faktem, czy nie kupować ciuchów używanych.


sklep z odzieżą używaną

Dlaczego opłaca się kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest odpowiednia? Co warte wiedzieć?

Branża mody to nie tylko najmodniejsza odzież ze sklepów z wyższej półki – to też odzież innego sortu. Hurt tego rodzaju odzieży w aktualnych czasach staje się coraz bardziej popularne.
1 2